TR1 Ahi Birliği

• Travian:Kingdoms'un ilk wowunu kuran AHİ birliğini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

[CENTER][SIZE=5]En iyi hareket beklenmeyen; en iyi plan bilinmeyendir.[/SIZE]
    [/CENTER]

• Teşekkürler dostum. Ben de elimdeki bazı raporları hem örnek teşkil etmesi hem de yaşanmış olan savaşların bir hatırası olarak kalması amacıyla burada paylaşıyorum:

1) AHİ Birliği Wowuna Gelen Saldırılar

Savunma sıralamasına göre(soldan sağa):

[TABLE='class: grid, width: 500']

[tr]

[TD='align: center'][/TD]

[/tr]

[tr]

[td]

[/td]

[td]

[/td]

[td]

[/td]

[td]

[/td]

[td]

[/td]

[/tr]

[tr]

[td]

[/td]

[td]

[/td]

[td]

[/td]

[td]

[/td]

[td]

[/td]

[/tr]

[tr]

[td]

[/td]

[td]

[/td]

[td]

[/td]

[td]

[/td]

[td]

[/td]

[/tr]

[tr]

[td]

[/td]

[td]

[/td]

[td]

[/td]

[td]

[/td]

[td]

[/td]

[/tr]

[/TABLE]

• 2) Kırılma Noktaları

[TABLE='class: grid, width: 600, align: left']

[tr]

[td]

CxKarahan

TR1'in ilk aylarında en çok yağmayı yapan, en çok askeri olan, en korkulan isimlerinden birisi...

Birliği ile yapmış olduğu op.ta tüm ordusunu/ordularını AHİ köylerinde bırakınca oyunu bıraktı.

Bu süreç GÖK birliklerinin AHİ'ye katılması ile neticelendi.

[/td]

[td]

DeepOfTheMan...

AHİ birliğinin efsane isimlerinden. Avangerlerin ana wowuna olan saldırıdaki kafa ordusu. Rakibin hesaplarını alt üst eden, kıyıda köşede yaşayan gibi görünen ama gerçekte bir fırtına olan...

Oyunun seyrini değiştiren ilk kurşun... Avangerlerin wowunu sıfırlayan op.un kahramanı.

(Bu saldırının devamına ilişkin raporları elde etmeye çalışıyorum. Bulabilirsem ekleyeceğim.)

[/td]

[td]

Sşkşcş...

Tek ordu, tek saldırı, tek vuruş...

A.ORDU'nun wowunu tek saldırıda alan, "O, ordusunu daha önce çakmıştı" diyenleri tekrar tekrar hayrete düşüren isim...

Rakibin diğer wowlar ile birleşerek zafer puanı oranını arttırma planlarının suya düşüşü..

[/td]

[/tr]

[/TABLE]

• ya bizden çok savaşan oladı bu oyunda ahi dedik kardeş olalım dedik ama savaşlardan geri duramadık gwangaetonunda dediği gibi savaşsız bir dünya için savaşmaktan çekinmedik:)

• Çok güzel raporlar. Server bayağı canlı geçmiş muhtemelen. Kingdomsun ilk wowunu kuran birlik olarak hatırlanacaksınız :)

[CENTER][SIZE=5]En iyi hareket beklenmeyen; en iyi plan bilinmeyendir.[/SIZE]
    [/CENTER]