Krallık, Birlik ve Cemiyet Mesajlarının Silinememesi

• Başlıkta da belirttiğim gibi bir çok mesajlaşma penceresi açılıyor. En azından bu mesajlar pencereyi açan kişiler tarafından silinmeli. Bir sonraki patch'e kadar gözden geçirilmeli bence.

NcmttnZngn >> Sheef >> Kaba Sakal >>Zenginefe
    :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

• Arkadaşa tamamen katılıyorum. Konuşmada haddinden fazla konuşma penceresi açılıyor. Diğer değinmek istediğim konu da normal serverlerde olduğu gibi burada da raporlarda silme seçeneği olsun.

Saygılar :)

• ben de katılıyorum, bırlıgı, krallıga ya da cemıyete gıren herkes yenı konusma sayfası acmaya kalkınca halıyle bır yıgın mesajlasma sutunu olusuyor. bunlar ıle alakalı olarak sılme secenegı koyulması ya da farklı bır cozum uretılmesı herkes ıcın daha faydalı olacaktır

• Merhaba,

Fikirlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler! Yeni öneri ve değerlendirmelerinizi de bekliyoruz.

Odin

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Aynen sevmediğimiz adamlar hakkında konuşuyoruz sonra birleşme felan oluyor utanıyoruz yazdıklarımızdan :D

[CENTER][SIZE=5]En iyi hareket beklenmeyen; en iyi plan bilinmeyendir.[/SIZE]
    [/CENTER]

• Kesinlikle bu olaya bir el atmanız gerekiyor.Ayrıca benimde bir önerim olacak.Travianın eski birlik sistemi özellikle her acıdan daha iyiydi.Ve bir birliğin profili oyuncuları madalyaları yönetimi forumu ittifakları savasları görünür bir şekilde yer alması travianı travian yapan bir sistemdi...Birliğin madalyası yoksa ozaman top10da yer almasınında bir anlamı yok.