tahıl biterse nolur

• köyde 1000 asker var diyelim ve tahıl üretimi de -500 olsun tahıl sayımız 0 oldu elimizde hiç tahıl kalmadı o zaman nolur? köydeki 1000 askerden 500ü olür mü veya nufüz 500 azalır mı nolur?

• Eğer 1 saat içinde düzeltemezsen binalar yıkılmaya başlar, binalar bitince köyün silinir. Akabinde de hesabın kapatılır.

[CENTER][SIZE=5]En iyi hareket beklenmeyen; en iyi plan bilinmeyendir.[/SIZE]
    [/CENTER]

The post was edited 1 time, last by Maximilian ().

• Sadece askerleriniz ölmeye başlar. Ancak hepsi bir anda değil, yavaş yavaş ölür. Hatta ölen her bir asker, belli bir miktar tahıl vererek öleceği için askerlerin ölme hızı yavaşlar. Ancak binalarınızın seviyesi düşmez, köyünüzün nüfusu azalmaz.

• kardeş ne trollü o cevaptan önce attığın cevabı ve tahmini olarak her askerin 80 tahıl vereceiğini söylediğini görmüştüm :d ve öyle saçma bir şeye inanmamıda beklemiyordun umarım :D

• Düzeltmeden önce görmüşsün :D Benim hiç ölmedi bilemiyorum tam olarak ama 80 dediler bana.

[CENTER][SIZE=5]En iyi hareket beklenmeyen; en iyi plan bilinmeyendir.[/SIZE]
    [/CENTER]

• köyde hiç asker yoksa ve tahıl üretimi eksilerdeyse nolur :D

- - - Updated - - -

o zaman nufüstan azalır demi zaten şöyle bir bilgi vardı şehirdeki nufüs 1000in altına düşerse şehirden köye dönüşüyodu. nufüs nasıl azalıyo peki :D