Tr5 hesabim multihunter tarafindan ele geçirilmiştir yazisini gördüm

• mh_edit Yazıyor Hesabımda Kurallara Uymadıgım Anlaşılmış

Halbuki Ben kurallara gayet iyi uymuştum Lütfen Biri Yardım Edebilirmi Bu Olay gece 2 sularında oluyor nasıl ne yapmışım bilmiyorum

The post was edited 1 time, last by SkyPz ().

• Sorun ile ilgili fiş yollarsanız geri dönüş yapılır. Kaldı ki daha öncede şahsın biri ben yapmadım felan demişti ama yaptığı ortaya çıktı. Yinede haksız yere kapatıldığına eminseniz fiş yollamanızda fayda var.

[CENTER][SIZE=5]En iyi hareket beklenmeyen; en iyi plan bilinmeyendir.[/SIZE]
    [/CENTER]

• Sayın SkyPz,

Yardım Merkezi'ne ulaşan fişler genellikle 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır. Ancak fişlerin miktarı ve iş yüküne göre bu süreç değişkenlik gösterebilir. Sabırla beklemenizin ve hesap ihlallerine ilişkin dürüst tutumun lehinize olacağını unutmayınız.

Gerçekleştirmiş olduğunuz hesap ihlalinin ne olduğuna ilişkin bilgilendirme, oynamış olduğunuz oyun dünyasına girdiğinizde karşınıza bir iç pencere olarak çıkacaktır. Oyun kuralları için de yandaki linkten faydalanabilirsiniz: http://kingdoms.travian.com/tr/#to-rules

Saygılarla.

Re-Born

Multihunter & Supporter
    Travian Kingdoms TR

• [TABLE='class: singleView cruises scrollable, width: 443']
    [TR='bgcolor: #F6F0E7']
    [TD='class: col5, align: center']Odin
    2016-03-16 02:17[/TD]
    [TD='class: col6']Mesajınız için teşekkürler.

Uygunsuz hesap isminiz nedeniyle hesabınız kilitlenmiştir.

Kural ihlalinin tekrarlanmayacağına dair temininiz sonrasında, uygun cezai işlem uygulanarak hesabınız kullanıma açılabilir.
    [/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    Ne demek istiyor burda ne cevap yazıyım açılıcakmı Yardım edermisiniz

• Sayın SkyPz,

İleti de belirtildiği üzere, kural ihlalinin tekrarlanmayacağına dair temenni verdiğiniz takdirde hesabınız açılacaktır. Ancak bu gerçekleştirmiş olduğunuz kural ihlalinden dolayı ceza almayacağınız anlamına gelmez.

Saygılarla.

Re-Born

Multihunter & Supporter
    Travian Kingdoms TR

• Anladım Da Hala Cezamı Alıcagım zaten 2 günüm boş geçmiş durumda oluyor cevaplar tam 24. saatte cevap veriliyor bu 2 günü de eklermi ceza gününe halbuki yabancı dilde küfür olarak bilmiyodum var sayalım Bunu Travian Ekibinin Engellemesi söz konusu değilmidir.
    Avatar İsmi Girerken Uygunsuz Avatar ismi girdiniz diye :eek:

Saygılar

• Sayın SkyPz,

Daha önce linkini atmış olduğum belgeyi, Travian Kingdoms'a kayıt olurken kabul etmiş bulunmaktasınız. Kural ihlallerin neler olduğunu bilmemek, cezai yaptırımların gerçekleşmesini engellemez yahut suçu hafifletmez. Uygulanacak olan yaptırımların forum içerisinde tartışılması yasaktır ve sorununuzun çözümlendiğini düşündüğüm için başlığı kitliyorum.

Koşullar oyunun tüm kullanıcıları için geçerlidir. Kullanıcı oyun kullanıcı sözleşmesini kabul ettiğinde, bu koşulları kendisini bağlayıcı olarak kabul eder. Oyuna kaydolurken kullanıcıdan koşulları kabul etmesi istenecektir ve bunlar, oyunun her türlü kullanımında geçerli olacaklardır.

http://agb.traviangames.com/terms-tr.pdf
    http://kingdoms.travian.com/tr/#to-rules

Saygılarla.

Re-Born

Multihunter & Supporter
    Travian Kingdoms TR