altına dayalı bir oyun yapmayın lütfen!

• Sayın travian yetkilileri!

tamam anlıyorum sizi para kazanmak istiyorsunuz ama her bir ayarı altın zorunluluğu koşmayın ve insanları daha çok altın alan daha iyi oyuncu olması koşuluna sokmayın!
    travian kingdom güzele benzeyen bir oyun ama altın tuzağı
    başlangıç paketini etkinletirdim! 60 altın
    travian plus etkinleştirdim! kaç altın olduğunu hatırlamıyorum!
    hammadde ürünleri tahıl hariç 5 gün 20 altın nomal serverde 7 gün her biri 5 altın 15 altın yapar
    tahıl 5 gün 10 altın! normal travianda 7 gün 5 altın!
    npc ticareti normal travianda 3 altın kingdomda 5 altın!
    en komiği travian plus aktif ettim pazarcıyı 3x kere gönderemiyorum bile 2. pazarcı için 50 altın 3. pazarcı içinde bi 50 altın istiyorsun benden!
    kingdoma geçen oyuncu sayısı 100 geçmez :)
    eski traviana devam!

• Npc tüccar konusuna katılmıyorum sadece. Evet burada 5 altın ama bu sürümde hammadde bulmakta çok basit. Zira derebeyleri hazine satarak yüzbinlerce tahıl kazanıyor. Eğer 3 altın olursa sürekli npc tüccar yaparak durdurulamaz hale gelirler. O yüzden 5 altın olarak kalması daha doğru olur.

[CENTER][SIZE=5]En iyi hareket beklenmeyen; en iyi plan bilinmeyendir.[/SIZE]
    [/CENTER]

• 3 altin 5 altin bahsettigimiz konu altin fark etmez, altini alan zaten 300 - 400 altinda alir npc sini yapar.
    Almanyada yasiyorum ben 20 euro dedigin 2 paket sigara burda 800 altin veriyorlar simdi, istedigim kadar npc yaparim!

hammadde katkisi icin 20 + 10 altin cok fazla oyunu maddiyata dondurmusler, parasi olan iyi oyuncu olmayan oyle takilsin iste!
    2005 te wow kurduk eski surumde o zaman goruntuler ve islemler bu kadar kaliteli degildi ama oyun cok zevkliydi!
    herkez oyuna katilabiliyordu, simdi para yatiran oyunda kaliyor digerleri 2 koy 3 koy ile takiliyor