• Belirttiğiniz gibi aynı anda iki tane kahramana sahip olunamıyor. Her bir oyuncunun sadece bir kahramanı vardır ve oyun sonuna kadar aynı kahramanı kullanır. Resimde iki kahraman görünmesinin sebebi, bu oyuncunun Roma ırkı olan birisinden kahraman desteği almış olmasıdır. Yani kendi kahramanı + destek gelen kahraman = 2 kahraman olmuş.


  Destek olarak gönderilen kahramanlar gönderildikleri yerde gelen bir saldırı varsa bu saldırıyı savunurlar ve gerçekleştirdikleri başarı oranında da deneyim puanı kazanırlar. Eğer gelen saldırı esnasında ölürlerse, diriltilmeleri gerekir. Kahraman, destek atıldığı yerde değil desteği atan kişinin köyünde dirilir. Yani otomatik olarak spawn olur. Ama bu sadece ölüm durumunda geçerlidir. Diğer türlü kahramanı geri çağırmak ve dönmesini beklemek gerekir.

 • Merhaba,


  30) Kahramanın yaşadığı köyü değiştirebilir miyim?  Evet, değiştirebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları takip ediniz:


  - Kahramanınızı taşımak istediğiniz köye defans olarak yollayacağınız pencereyi açınız.
  - Kahramanı defans olarak ekleyip Devam butonuna basınız.
  - Askeri birim ikonlarının altında yer alan "Kahramanın yaşadığı köyü değiştir" kutucuğunu işaretleyiniz.
  - Gönder tuşuna basınız.


  ! Kahramanınızı başka bir köye taşıdığınızda kahramandan gelen üretim bonusu (eğer varsa) taşıdığınız köy için etkinleşirken, kahramanın yaşadığı eski köy için pasifleşir.
  ! Casus dürbünü sadece kahramanın yaşadığı köyde etkili olduğu için başka bir köyünüze saldırı geldiğinde, kahramanınızı taşıyarak casus dürbününü saldırı alan diğer köyünüzde kullanabilirsiniz.
  [/quote]Oyunla ilgili pekçok sorunun cevabına aşağıdaki konumuzdan erişebilirsiniz;
  Sıkça Sorulan Sorular


  Odin