Açık Arttırma

• Sistem bizi dolandiriyor. Ben travianda senelerce açık arttırmadan ekonomimi sağlamlaştıran bir kullanıcıydım , fakat bu yeni sistemde bana satacağım eşyanın sistem ortalama bir fiyatını alıp anında kendisine satılacağını söyüyor. Yanlış !! süreki açık arttırmayı takip eden biriyim başladığım serveri başından beri takip ediyorum bu konuda ve asla ortalama falan aldığını düşünmüyorum. ortlamanın neredeyse yarı yarıya altında bir fiyata aliyor bizden. Bu konuda bi düzenleme yapılmasını istiyorum. Sattığım eşyayı hicbirzaman sattığım fiyata veya daha az bir fiyatına rastlayamadım daha. Bu sistemi düzgün ayarlayamayacaksanız da eski sistemi getirin bırakın biz satıp alalım :)

• Ayrıca açık arttırmada bi silah için en yüksek teklifi verdim, en yüksek teklifi vermeme ve benim verdiğim teklifte açık arttırma sonlanmasına rağmen elime geçen herhangi bir silah yok gümüşüm de eksilmedi. En yüksek teklifi verdiğim ve bu teklifte açık arttırma bittiği halde silah gelmeyecekse ne gereği var ki açık arttırma yapmanın. Kapatın gitsin açık arttırmasız oynayalım. Bu ne saçmalıktır böyle.

• Merhaba,

Herhangi bir hata olup olmadığını inceleyebilmemiz için bize yardım merkezinden açıklama ile ulaşabilir misiniz?

Odin

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Ayrıca açık arttırmada bi silah için en yüksek teklifi verdim, en yüksek teklifi vermeme ve benim verdiğim teklifte açık arttırma sonlanmasına rağmen elime geçen herhangi bir silah yok gümüşüm de eksilmedi. En yüksek teklifi verdiğim ve bu teklifte açık arttırma bittiği halde silah gelmeyecekse ne gereği var ki açık arttırma yapmanın. Kapatın gitsin açık arttırmasız oynayalım. Bu ne saçmalıktır böyle.

Teklifi son 5 dk içerisinde yükselttiğinde , tekrar 5 dk kala dan devam ediyor teklif süresi. Muhtemelen problemin budur.