Aynı internet.

• Kız arkadaşımla aynı evde yaşıyoruz. Oyunu oynamak istiyor fakat farklı internetlerden baglanmamız olanaksız. Bu ban sebebi mi acaba ? hammadde takası yapılmıyor adil bi şekilde oynanıyor.

• yani asker yardımı oyunda birliğimde olmayan oyunculara bile atiyorum ben xp kazanmak icin puan kazanmak için. bu oyunu oynayacagız diye 2 ayrı internet parası mı verecegğiz :/

• Merhaba,

Aynı bilgisayar kullanımı yasak değildir ancak bu izni suistimal edip iki hesabı tek kişinin yönetmesi çoklu hesap kuralını ihlaldir.

Odin

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Bu bilgi için teşekkürler lakin daha detaylı bir bilgi gerekiyor kural ihlali yapmamamız için. Daha detaylı açıklamalar yapabilir misiniz acaba ? şunlar yapılabilinir şunlar yapılamaz gibi veya link varsa bu konuyla alakali çok memnun kalırım.

• Merhaba,

Multihunter ekibi hesabınız ve muhtemel "hesaplarınız" hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir. Hesapların tek kişi mi yoksa birden fazla kişi tarafından mı yönetildiği hakkında elindeki bilgiler ile kolaylıkla karar verebilir.

Bilinmesi gereken, hesapların ayrı kişiler tarafından yönetilmesi gerekliliğidir. Bu konudaki ayrıntılar, bu iznin suistimaline yol açabileceğinden verilememektedir.

Odin

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• İyi Ozaman Biz ailecek baslıcaz Tek pc :))) Multiyle Diyalog Halindemisiniz . Odin Bey . neden benim tek hesabım varda başkasının iki hesabı olsun .

Kardeşim farkındaysan kız arkadaşımla oynuyorum dedim, ve şartları öğrenmek istiyorum dedim. Kalkıp birbirimize hammadde bağışı yapmak istiyoruz yada asker göndermek istiyoruz diye bi aykırılık da bulunmadım. Aynı evde yaşıyoruz bu oyun için ayrı 2. internet mi satın alacagım ? Multi gibi bir niyetim olsa 1 hesapla yetinmem. Hatta bu konuyu buraya açıp okları kendime çevirmem değil mi ? Benim merak ettiğim soruların cevaplarını aldım teşekkürler Odin. 2 Avatarın da birbiri ile etkileşimini minimumda tutmaya çalışacagız.

• ben anladım ne söylemek istediğini ilerde multiden sıkıntı olmasın diye deniyorsun. . kurallar gayet açık herkesin tek hesabı ola bilir. zaten sana yakın biri bunu oynucaksa neden yardım etmicekmis anlamış değilim ve katı olmaları lazım bu konuda hiç affetmicen ne yani şimdi kardeşi pc başına oturtup travian kingdoms oynatiyim
    .

• Sen cık biraz hava al beynin yerine gelsin , şizofreniye bağlamışsın kardeşim sana iyi günler diliyorum. Dediğim gibi multi meraklısı biri olsam konuları burda açıp tartışmam . serverlerın en az %25 i multi , gider onlara danışır istediğimi yaparım. Aptalmıyım burda kendimi açık edeyim. Neyse tartısmaya gerek yok multi saçmalığı senin kadar olmasa da benim de canımı sıkan bir olay, neye istiyosan ona inan iyi oyunlar.