Şehir ve yeni oyun dünyası tr1

• İki sorum olacak arkadaşlar.
    1) Merkez binada köyü şehre cevirerseniz bir takım avantajlar yazıyıyor. Şimdi ben köyümü şehir yaparsam o köyüm aynı zamanda merkez köyümde mi oluyor yoksa yine merkez köyümü başka bir köy seçebiliyoruz mu?

2. sorum Yeni oyun dünyası tr1 3x hızında mı olacak. inş 3x hızında olur.

• Merhaba,

Merkez köyü şehirden farklı olarak seçebilirsiniz. Yeni oyun dünyası 1x hızında olacaktır.

Odin

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• 1.sorun şehir yaparsanız değiştirebilirsiniz merkezi 2.yeni dünyası tr1 1x hızında olucak Ve sadece Krallık uygulaması olucak Heralde

Teşekkürler ama sadece krallık uygulaması derken nasıl yani açar mısınız biraz?

• Merhaba,

Merkez köyü şehirden farklı olarak seçebilirsiniz. Yeni oyun dünyası 1x hızında olacaktır.

Odin

peki yeni oyun dünyası krallık sistemimi olacak tek krallık şuan com da olduğu gibi

------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• Ben şu an oynadığım serverda bir köyümde şehir kuramıyorum.

5362 / 5000 407 / 500

ve şehir kur butonu tıklanmıyor deakfif oysa kültür puanım var?

• peki şehir kurarsak yeniköy kurma hakkımız bitiyor mu? yoksa kp doldugu için şehirden sonra yeniköy kurulabiliri mi?

Evet bitiyor. Yeni köy için bir sonraki Kültür Puanının dolmasını beklemen gerekiyor.