39 nüfusla 2. köy?

• Resimlerle direk konuya giricem arkadaşlar.
    Umarım bu hile değildir sadece hatadır ya da bug neyse bilemiyorum.
    Sunucu yeni açılan TR1 henüz 2. köyler kurulma aşamasındayız.
    Konuya vakıf arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

• adam ana köyü 15 tarlalı yaptı ve diğer köyü sildi yıkarak, evet şaka değil malesef altınlarla nasıl yaptığını da kendi forumunda bir strateji denemesi olarak com5 serverında denemiş.
    şuan tek köyü var ve 15 tarlalı olan 2. köy..

• ULUTURK arkadaşımız "Sunucu yeni açılan TR1 henüz 2. köyler kurulma aşamasındayız." demiş ya sakın oyunun 15. gününde olduğumuzu falan sanmayın. Oyun dünyası açıldıktan birkaç saat sonra ikinci köyler atılmaya başlandı.

Maalesef o kadar saçma bir yeniliktir ki (yenilik mi) her gören hile olduğunu sanıyor. Daha 24 saat geçmeden ikinci köylerin atılması, hadi bir an önce şu oyunu bitirin, fazla uzamasın, bolca da altın harcayın haa, demenin başka bir yoludur. Yukarıdaki arkadaş gibi çeşit çeşit taktikler deneyerek garip garip şeyler yapan çok kişiyle karşılaşacağız demek ki.

Yerli yersiz kişilerce doldurulan 9 ve 15 tarlaları almak için de mancınık üretimini bekleyeceğiz. Adamın nüfusu 50, ikinci köyünü 15 tarlalıya atıyor. Sonra da oyunu bırakıyor. Sen de artık mancınık çıkartacağım diye uğraş dur. Hey hey!!! Akıllara ziyan.

Aklıma şimdi gelen bir soru var: Bu arkadaş ilk köyünü yıktı diyorsunuz. Ama yıkım yapmak için mancınık gerekli. Oyunun ilk günü mancınığı nerden bulmuş?

• Merkez Binayı 10 yapman gerekli zaten belediye kurman için ve dolayısıyla merkez bina 10 olunca her binayı tek tek yıkabilirsin.ve taktiğine göre bu yıkıntılardan gelen hammaddeleri de değerlendirmiş arkadaş oldukça zekice bir taktik.
    evet hata yok bug da değil tamamen taktik denemesi yapıyor ingilizce konuştum bizzat elemanla.diyecek bişey yok.

• Örneğin ben 30-36 saat arasında atmıştım köyü her oyuncunun taktiği harcadığı altın miktarı kendine kalmış bir şey. Travianın temel kuralıdır göçmeni erken çıkan tarlayı kapar. Yeniliklere kapalı oyuncular da mancınık basacam diye uğraşmaya devam etsinler. Burada çamur atan arkadaşları da gayet güzel anlıyoruz

• Örneğin ben 30-36 saat arasında atmıştım köyü her oyuncunun taktiği harcadığı altın miktarı kendine kalmış bir şey. Travianın temel kuralıdır göçmeni erken çıkan tarlayı kapar. Yeniliklere kapalı oyuncular da mancınık basacam diye uğraşmaya devam etsinler. Burada çamur atan arkadaşları da gayet güzel anlıyoruz

Yeniliklere açık ya da kapalı olmak ile mevcut bir yeniliği eleştirmek aynı şey değil. Bu güncelleştirme bana göre hâlâ saçma. Oyuncuların ikinci köylerini 24 saat içerisinde atmaları, oyunu üçüncü gün bırakacak kişilerin yerli yersiz kalabalık yapmalarından başka bir işe yaramıyor. Bu oldukça yeni bir güncelleştirme ve eleştiriye ihtiyacı var. Özellikle de olumsuz yönlerinin belirtilmesine. Sen buna katılır ya da katılmazsın. Ama eleştiri yapan insanları "çamur atanlar" olarak niteleme hakkını kimse sana vermedi. Lütfen bir daha yazarken yazdıkların üzerine iyice düşün.