köy taşıma ve oyun bug?

• 1-Arkadaşlar merhaba tr 1 de oynuyorum köy taşımak için krallığımı bozdum lakin direkt olarak başka bir krallığa atandım istek dahi kabul etmeden şimdi o arkadaşın beni atmasını bekliyorum hiçbir krallıkta vali olmazsam taşınırım diye düşünüyorum nasıl taşınabirim
    2- ayrıca yanıbaşımda bir oyuncu 2. köyünü attı 15 tarlalı yere daha oyunun 1. günü adamın nüfusu 39 du ve 2. köyü vardı sonra 1. köyü yıkmış sanırım 2 gündürde oyuna girmiyor nüfus 26 da kaldı 15 tarlalı yeri aldı ancak bu nasıl olabilir daha oyunun 1. gününden

• Merhaba,

Ayrıntılı olarak anlatacak olursak:
    Vali olarak
    Yer değiştirme için koşullar: Sadece bir köyünüz olmalıdır ve o anki kralınızdan en az iki kat daha fazla nüfusa sahip olmalısınız.
    Koşullar karşılandığında, nüfusunuzun %50'sinden daha fazla nüfusa sahip ve son 24 saat içinde çevrimiçi olan bölgenizdeki iki krallığa önerileceksiniz.

Kral olarak
    Yer değiştirme için koşullar: Sadece bir köyünüz olmalıdır ve krallığınızda oyuna devam eden valiler olmamalıdır.
    Koşullar karşılandığında, kralları oyuna devam etmemesine karşın valileri oyuna devam eden bölgenizdeki iki krallığa gösterileceksiniz. Yer değiştirmeyi onayladığınızda oyuna devam etmeyen kral ile yerlerinizi değiştireceksiniz.

Bu tamamen oyuncunun stratejik olarak bu yönde gelişmesiyle ilgili. Bir oyuncunun bunun nasıl yapılacabileceğiyle ilgili paylaşımlarına aşağıdaki forum konusundan erişebilirsiniz;
    Governor. Second village in 24 hours

Siz de kendi stratejinizi oluşturup bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Odin

• Hiçbir kralıkta kral veya vali olmazsak peki bir köyüm var ikinciyi kurmadım daha ayrıca istediğimiz krallığa gidebilirmiyiz yoksa sadece önerilen krallıklara mı ?

• Hayır, istediğin krallığa geçebilirsin. Bunun için çeşitli yöntemler var:

1) Herhangi bir kral sana derebeylik teklif ederse doğrudan o krallığa katılırsın.
    2) Valisi olmak istediğin krallığın sınırları içine köy atabilirsin. Böylece o sınırın sahibi olan kral seni valiliğine alabilir.

@Odin tarafından verilen bilgi istisnalar için geçerli. Sadece sistemin sana tavsiye sunmasını sağlar, sistem senin adına karar veremez.

• merhabalar, krallığımı başka bir koordinata nasıl taşıyabilirim

Köy taşıma aşağıdaki koşullarda geçerlidir;

Vali olarak

Yer değiştirme için koşullar: Sadece bir köyünüz olmalıdır ve o anki kralınızdan en az iki kat daha fazla nüfusa sahip olmalısınız.

Koşullar karşılandığında, nüfusunuzun %50'sinden daha fazla nüfusa sahip ve son 24 saat içinde çevrimiçi olan bölgenizdeki iki krallığa önerileceksiniz.

Kral olarak

Yer değiştirme için koşullar: Sadece bir köyünüz olmalıdır ve krallığınızda oyuna devam eden valiler olmamalıdır.

Koşullar karşılandığında, kralları oyuna devam etmemesine karşın valileri oyuna devam eden bölgenizdeki iki krallığa gösterileceksiniz. Yer değiştirmeyi onayladığınızda oyuna devam etmeyen kral ile yerlerinizi değiştireceksiniz.

Moderatör

Travian Kingdoms TR