Valilikten Feragat Etme

• Merhaba,

Oyuna başlayalı yaklaşık 1 gün kadar oluyor. Gayet de sevdim, vakit geçirebileceğim bir oyun olduğuna karar verdim. Hatta birkaç arkadaşımla beraber oynamayı düşündük fakat şöyle bir sorun çıktı. Oyunun başlangıcındaki konum seçmeyi kendimde yaptığım gibi arkadaşımın hesabında yaptım fakat onu benim köyümden neredeyse 10 günlük yolda farklı bir kralın valisi olarak atadı. Biz bir çeşit klan kurarak beraber oynamak istiyoruz kendi krallığımızı kurmak istiyoruz bunu nasıl yaparız? Bir de başlangıç korumasından 7 gün dolmadan ya da 200 nüfusa ulaşmadan nasıl çıkabilirim? ?(

• Öncelikle birbirinize ne kadar yakın olursanız o kadar iyi olur sizin için. Şu saatten sonra birbirinize yakın olmanın tek yolu 2.köylerinizi belirlediğiniz bir bölgeye atmak olacaktır. Klan kurmak için krallık kurmanız gerekir ama yeni başladıysanız tavsiye etmiyorum. Belirlediğiniz bir kralın alanı içerisine köylerinizi kurup vali olarak oynamak daha güvenli. Valiler ve derebeyleri 7 gün ya da 200 nüfusun ardından korumadan çıkar. Krallar ise 24 saatin ardından korumadan çıkarlar.