Açık Arttırma Sisteminin İyileştirilmesi

• Açık arttırma sistemi iyileştirilmeli yahut eskisi gibi olmalı. Ortalama fiyat sistemi hiç iyi değil. Ben ortalama fiyata sattığım bir ürünü hep daha pahalıya görüyorum piyasada, bu da oyuncuları zarara uğratıyor. Hem satan oyuncu ucuza satarak zarar etmiş oluyor, hem de ortalama fiyatın çok üzerinde bir bedelle eşyayı alan oyuncu zarar etmiş oluyor, oldukça mantıksız bir sistem olduğunu düşünüyorum.
    1. seçenek: Oyuncular açık arttırmaya eşyayı koyar, en yüksek fiyatı verene satar ve karşılığını alır.
    2. seçenek: Eşyayı satışa çıkaran oyuncu ortalama fiyattaki gümüşü hemen alır, 24 saatin sonunda açık arttırma bitince arttırılan miktara göre aradaki farkı da alır.

• Bu durum eski travian sürümünde epey suistimal edildiği için değiştirilmiş durumda ve ben şahsen oldukça memnunum bu değişimden.
    Bizzat kendim şahit oldum bu olaya, 4-5 multi köy açılır maceralarla gümüş biriktirilir ardından ana hesaptan saçma bir eşya satışa çıkarılır ve multi köylerden 100 gümüş edecek bir eşyaya 10.000 gümüş verilir bir diğer multiden bu miktar 9.999 a dayandırılır ve 10.000 gümüş kar elde edilir.
    O yüzden eski sisteme kesinlikle karşıyım