Usuniecie konta

• Właśnie miałam spytać jak usunąć konto, bo nigdzie tej opcji znaleźć nie mogłam. I na dodatek nie da się wybrać świata, na który się chce zarejestrować, bo zaraz przerzuca na ojczystą domenę, a przynajmniej ja tak miałam, ja mu wpisuje com, a on mi zaraz wpisuje pl. Komputer mądrzejszy od człowieka próbuje być. Jak ja nienawidzę takich sytuacji. Dopiero jak przeszłam samouczek w opcjach nagle mi pokazało inne serwery. Travian Legends jest lepszy. I żadne reklamy na skrzynkę pocztową wam nie zwiększą popularności Traviana Kingdoms jak takie coś będziecie robić. Myślałam, że tak jak w innych wersjach Traviana da się usunąć konto więc się zarejestrowałam nawet nie wiedząc na jaki serwer, bo początkowo takich informacji brak z zamiarem usunięcia konta zaraz. Mam konto na pl-u 5, na którym nie chcę grać więc jakby ktoś chciał zagrać na moim koncie to zapraszam. Nick taki jak na forum, a hasło *******

• Aby zagrać w innej domenie wystarczy zmienić język w lobby (lewy górny róg).

Aby skasować awatar ze świata gry wystarczy przejść do opcji ( w prawym górnym rogu obok nicka jest zębate kółko). Następnie przejść na zakładkę "awatar". Na samym dole jest opcja kasacji awatara.

Przypominam, że podawanie hasła do swojego konta w lobby jest zabronione. W ramach 1 konta w lobby można grać na różnych światach gry - osoba która ma hasło do lobby może zrobić na tym koncie wszystko - z kasowaniem awatarów czy przeniesieniem monet z lobby na awatara i ich wydaniem.

Nie chcesz dalej grać na PL5, ale nie chcesz tez kasować awatara? Poszukaj współgracza i ustaw go w lobby w ustawieniach danego świata gry. Współgracz musi mieć swoje konto w lobby i nie może grać już na tym samym serwerze.

Community Manager
    Travian KIngdoms PL

• Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Pisałam, że miałam problem z zarejestrowaniem się na domenie com, a przecież przed rejestracją nie ma żadnego lobby, przez lobby już dawno rozpoczęłam grać na comie, ale irytuję mnie, że wcześniej nie ma takiej opcji i czy chcę, czy nie muszę najpierw rozpocząć grę na pl i przejść samouczek żeby mieć dostęp do lobby i zacząć grę gdzie indziej, bo dopiero wtedy pokazują się inne światy.
    A co do usunięcia konta to już się zorientowałam jak to zrobić i niestety nie zawsze jest to takie proste jak piszesz. Jak miałam do wyboru zostanie gubernatorem, albo królem nie wiedząc kompletnie na czym ta gra polega i jakie będą konsekwencje tego czynu wybrałam króla i przez to teraz nie mogę usunąć swojego awatara, bo mi pokazuje, że muszę najpierw abdykować w ambasadzie, ambasadę wybudowałam, ale abdykować dalej nie mogę, bo w ambasadzie mi się taka opcja nie pokazuje. Ponoć w ambasadzie powinien się pokazać jakiś prostokąt ze strzałką, ale mi się nie pokazuje.

• Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Pisałam, że miałam problem z zarejestrowaniem się na domenie com, a przecież przed rejestracją nie ma żadnego lobby, przez lobby już dawno rozpoczęłam grać na comie, ale irytuję mnie, że wcześniej nie ma takiej opcji i czy chcę, czy nie muszę najpierw rozpocząć grę na pl i przejść samouczek żeby mieć dostęp do lobby i zacząć grę gdzie indziej, bo dopiero wtedy pokazują się inne światy.
    A co do usunięcia konta to już się zorientowałam jak to zrobić i niestety nie zawsze jest to takie proste jak piszesz. Jak miałam do wyboru zostanie gubernatorem, albo królem nie wiedząc kompletnie na czym ta gra polega i jakie będą konsekwencje tego czynu wybrałam króla i przez to teraz nie mogę usunąć swojego awatara, bo mi pokazuje, że muszę najpierw abdykować w ambasadzie, ambasadę wybudowałam, ale abdykować dalej nie mogę, bo w ambasadzie mi się taka opcja nie pokazuje. Ponoć w ambasadzie powinien się pokazać jakiś prostokąt ze strzałką, ale mi się nie pokazuje.

Jeżeli chciałabyś zagrać na innej domenie wystarczy ją ustawić w looby(lewy górny róg), tak jak Flavia napisała wyżej.
    Natomiast jeżeli nie masz tej opcji wystarczy, że link http://www.kingdoms.com/pl/ zmienisz na http://www.kingdoms.com/com/ - Nie widzę w tym żadnych problemów, nawet jeżeli nie orientujesz się w internecie. Logiczne jest, że jeżeli mamy ustawiony język/domenę polską to zarejestruje nas własnie w tym języku.

Co do ról w grze, mamy wszystko opisane w Wikipedii(Prawy górny róg, ew. link zewnętrzny).
    Aby opuścić królestwo należy wejść w Ambasadę, następnie wybrać kategorię królestwo i kliknąć znaczek na przeciwko nazwy królestwa, po namierzeniu piszę "Abdykuj".

• a ja mam pytanie jak usunąc konto nie awatera tylko konto na travianie bo jakoś nie wiedzę opcji kasowania konta tak żeby trawian nie trzetwarzał moich danych !!!!!