Nechceme nocny CZ4!!!

• Teď jsem si psal s Chipem na skype. Noční mír kromě zákazu útoků přes noc taky zakazuje přihlášení do hry přes den. Ale zapomněli to oznámit jedná se o denní prohibici. Od 8:00-00:00 nebude možné hrát. Poté 00:00-8:00 můžete hrát ale jen stavit domečky a likvidovat ty zákeřné loupežníky. 8o:thumbup:

• Vie mi niekto poradiť, ako sa dá zariadiť že si vyberieš svetovú stranu? Pretože som sa zaregistroval a po poskladaní mapy ma to rovno hodilo náhodne ani sa ma to nepýtalo kde sa chcem dať...

• Vie mi niekto poradiť, ako sa dá zariadiť že si vyberieš svetovú stranu? Pretože som sa zaregistroval a po poskladaní mapy ma to rovno hodilo náhodne ani sa ma to nepýtalo kde sa chcem dať...

Stranu si vybíráš při začátku hry, pokud jsi již umístěn, nejspíš jsi to omylem odklikl. Můžeš se smazat a znovu registrovat. Třeba zkusit jiný prohlížeč.. Případně hraj tak jak jsi teď.

Co se CZ4 týče, vidím zde samé nadšené noční útočníky. Dlužno ale říci, že zájem o noční no-attack server byl. Ceníme si zpětné vazby od Vás hráčů. Pokud si přjete dopřát očí developerů, vřele doporučuji reagovat do AJ fóra, odkaz tu byl výše.

• Dámy a Pánové, co se děje? Na serveru je lidu prázdno. Byl spuštěn speciální CZ4 server, kde se dá dokonce v noci v klidu spát. Tak doufám že to brzy napravíte a brzy se všichni dostavíte. :)

Max

• Server má momentálne niečo cez 1100 hráčov. Keby sa tam neprihlásili aj hráči čo boli proti takémuto serveru tak tam je možno 700 hráčov. Myslím že sa tento pokus o zatraktívnenie hry nepodaril.

• Zatim je tam vice nez dvakrat tolik hracu co na CZ3. Myslim, ze na ceskem serveru v TK jde o slusne cislo.

Blacku to snad nemůžete ani myslet vážně! :D Srovnáváte hrušky se švestkami. Naopak já, jako hráč CZ4" si myslím, že se to fakt nepovedlo. Hráčů je tu obecně málo, to ale může být způsobeno letním obdobím. Ale zase je jednoznačné, že ubývají rychleji, než je to obvyklé. Takže v tom vidím něco jako "přišel jsem, viděl jsem, děkuji, nechci a odcházím".

Kdyby byl v podobné době aktivovaný i normální server, asi by jste se těm číslům divil. Je to tiž jisté, že klasický server by byl mnohem plnější. Takže se nás prosím nesnažte přesvědčovat o tom, jak je noční klid skvělý. Vidím, že to tu prostě všichni admini bezhlavě prosazujete a nenasloucháte vůbec hráčům.... chápu, máte k tomu asi pokyn ze shora.

Však ono se ukáže, až nastartujete i normální server.....

• Jistě dorazí. Server má v tuhle chvíli 280 hráčů a i moje okolí se statečně zaplňuje.

Ano koukám na to, že se statečně náš vliv řítí až k tobě. Ber ale v úvahu, že jsme domluvená parta lidí co hraje již déle a na vyzkoušení CZ4 jsme se domluvili. Pokud bychom nepřišli, tak server má o 85 lidí méně a to už by byla fakt bída že?

• Server má momentálne niečo cez 1100 hráčov. Keby sa tam neprihlásili aj hráči čo boli proti takémuto serveru tak tam je možno 700 hráčov. Myslím že sa tento pokus o zatraktívnenie hry nepodaril.

Negativismus skutečně není na místě.

Ano koukám na to, že se statečně náš vliv řítí až k tobě. Ber ale v úvahu, že jsme domluvená parta lidí co hraje již déle a na vyzkoušení CZ4 jsme se domluvili. Pokud bychom nepřišli, tak server má o 85 lidí méně a to už by byla fakt bída že?

Neřekl bych. Nespočítal jsem hráče které zde máte, ale i kdyby jste domluvení nepřišli, bída by to rozhodně nebyla.

Blacku to snad nemůžete ani myslet vážně! :D Srovnáváte hrušky se švestkami. Naopak já, jako hráč CZ4" si myslím, že se to fakt nepovedlo. Hráčů je tu obecně málo, to ale může být způsobeno letním obdobím. Ale zase je jednoznačné, že ubývají rychleji, než je to obvyklé. Takže v tom vidím něco jako "přišel jsem, viděl jsem, děkuji, nechci a odcházím".
    Kdyby byl v podobné době aktivovaný i normální server, asi by jste se těm číslům divil. Je to tiž jisté, že klasický server by byl mnohem plnější. Takže se nás prosím nesnažte přesvědčovat o tom, jak je noční klid skvělý. Vidím, že to tu prostě všichni admini bezhlavě prosazujete a nenasloucháte vůbec hráčům.... chápu, máte k tomu asi pokyn ze shora.

Však ono se ukáže, až nastartujete i normální server.....

Je mi líto, že adminy vidíš jako někoho kdo pouze poslouchá pokyny zhora. Opomněl jsi ovšem fakt, že i admin má právo na názor. Je tu pár jedinců s negativním názorem na S4 v tomhle konkrétním vláknu. Všem jsem důrazně doporučil, aby bez bázně a hany obrátili svoji pozornost na COM fóra kde přímo zpětnou vazbu chodí vykoukávat developeři. Co však vidím mimo tohle vlákno, lidé tak žhavě proti S4 neprotestují.

• Lorede zrejme nema cenu vysvetlovat par jedincum vyhody nejake funkce, protoze maji jiz svuj nazor v hlave pevne zafixovan a opravdu s nim nehnes. Jak jiz bylo psano, server neni povinny.

• Lorede souhlasím, že nemá smysl to dál rozebírat. My jsme se tu v tomto vlákně vyjádřili a nebylo nás málo...

Rád se k tomuto vláknu vrátím za rok a třeba zjistíte, že noční klid opravdu není populární ;)

Doufám jen, že do té doby bude nastartováno i několik klasických CZ serverů, aby hráči měli možnost volby a ne jako teď, že po více jak 60-ti dnech čekání byl nastartován pouze tento revoluční svět.

• Noob friendly mode, ideální pro hráče co se 2x denně přihlásí, naklikají domečky a zas odhlásí. Pro ostatní k ničemu. Asi tim chcou nalákat víc hráčů, na noob friendly hru, ti možná aj přijdou, ale určitě do hry nedají ani korunu. Ale asi se tím prodlouží server, když všechny akce budou probíhat s polovinou serveru online

• nocny mier je vyborny. mne napriklad velmi vyhovuje, - je to prave vynikajuce ze je ta moznost vyberu a a ze su roznorode mody hry. kazdy si zvoli co mu viac vyhovuje. DAKUJEM za nocny mier.