Kde je support??

• pánové, kde je support?

už tři dny čekám na vyřešení bugu, který docela zásadně ovlivňuje mojí hru na serveru CZ4, a jak se zdá, řešení asi jen tak nedočkám... Nejde mi aktivovat pokladnice, tudíž nemůžu vybírat daně, tudíž se potýkám s nedostatkem surovin, tudíž nemohu vyrábět deff, která by bránila vesnici před útoky a díky tomu všemu přicházím o suroviny při útocích. To vše za situace, kdy jsem firmě Travian GMBh věnoval svoje peníze za zlatky (a nejen na tomto serveru, dost tisíc mě třeba stála hra na RoA...)

máte vůbec zájem o lidi, kteří přispívají na vaše odměny??

EDIT: vyřešeno.

• Ahoj Volvensteine.

V prvé řadě Ti moc děkuji za Tvoji trpělivost. A poprosím Tě, pokud příště budeš potřebovat update na ticket, jednoduše odepiš na email, který jsi dostal z ticketu. Nedoporučuji diskutovat na fóru o ničem z ticketů, odporuje to pravidlům fóra.

Nahlášení jsme převzali a ještě ten daný den jej předali našemu technickému oddělení. Rozumím Tvé nezáviděníhodné situaci a ze strany nejen Supportu bylo učiněno vše abychom věc co nejrychleji vyřešili. Předám Tvoji zpětnou vazbu lidem zodpovědným za technický fix. Zachovej nám i nadále přízeň, máme zájem jak na lidech, tak na konstatním zlepšování úrovně hry.

Lored

• Ahoj..

díky za aktualizaci, ale stejně... Stačilo, kdyby jste mi dali jen vědět, že chybu jste našli a technici na ní pracují - a já bych byl v klidu. Jenže, bohužel, žádný update od vás nebyl. Tak se potom ale nemůžete divit, že reaguji tak, jak reaguji...

Mimochodem, stejně jako ty, i já pracoval 4 roky na CS (pro HTC Europe), a to "mlčení podpory" je prohřešek, který se u nás docela tvrdě trestal ;)