Přesun vesnice do království

• Dobrý den,

mám otázku, jestli a jak jde přesunout vesnici do blízkého království, jelikož v nápovědě je napsáno, že pokud máte dvakrát větší počet obyvatel, jak váš král, tak je možné přesunout svou vesnici do vedlejšího království, jenomže já nemám krále. :/

Děkuji za odpovědi. :)

• No obávám se že mi to už nabídlo dvakrát ale pokaždé mi to pak napsalo že v okolí nemám žádného krále (a to jsem si vytvářel účet přes bratrance, kterej je králem, aby nás to hodilo poblíž a nejbližší hranice s královstvím mám 6 polí ode mě). Ale ještě jednou děkuji za snahu pomoct ;) a za tak rychlou odpověď, jsem z toho jen zmatenej :/ .

• Rozumím. Omlouvám se, že zrovna nebyl v okolí žádný král. Systém se dle nastavení snaží Tě někam "šoupnout". Existují však "kritéria" volného království, pokud Tvůj bratránek založil nový účet/nové království, systém mu nejspíš přiřadil nové hráče, ne již ty déle registrované.

Vesnice které jsou na serveru déle, jsou obvykle přiřazeny ke zhruba stejně starým králům (alespoň co jsem měl možnost pozorovat). Nejspíše je to proto, aby nějaký nový král nedostal hráče s daněmi, na které mu nebudou stačit ani sklady.

Je li situace skutečně špatná, zvaž to co radím mnoha hráčům: najdi nějaké přátele a registruj se v "chumlu" s nimi na začátku serveru. Odpadne Ti adrenalin s králem.