[INFO] - Seznam změn pro Travian Kingdoms (verze 0.76)


 • Vážení hráči,


  jsme uprostřed léta (i když někteří tvrdí, že přichází zima) a s tím jsou spojené i dovolené. A proto jsme pracovali na tom, abychom pro vás včas připravili nový režim dovolené. Můžete také získat několik nových úspěchů!


  Ve čtvrtek 03.08. ve 14:00 proběhne update hry na novou verzi.
  - odstávka potrvá až 15 minut
  - zajistěte si prosím dodávky obilí pro zamezení vyhladovění jednotek
  - může se stát, že odstávka bude o něco delší v případě komplikací
  - všem hráčům doporučujeme po odstávce smazat cookies a temporální soubory prohlížeče (cache)  Zde je kompletní seznam změn pro verzi 0.76:


  Funkce:

  • Režimdovolené: Léto, čas dovolených!Nyní si můžeš dát dovolenou i od Kingdoms až na 14 dní během jednoho herníhokola. Tvá produkce se zastaví a v této době na tebe ani nemůže nikdo zaútočit.Jakmile se vrátíš, tvá produkce a rychlost výcviku jednotek budou dvojnásobnépo stejnou dobu, jako trvala tvá dovolená. Přečti si více informací na blogunebo se podívej na vložené video: https://blog.kingdoms.com/2017/07/21/vacation-mode/
  • Úspěchy: Už se ti podařilo získat všechny dostupnéúspěchy? Tak si zahraj na speciálním herním světě a získej jeden z novýchúspěchů!

  Opravy chyb:

  • Profilkrálovství: Díky přidanémuposuvníku je nyní možné vidět všechny členy cizího království.
  • Detailnípohled na vesnici: Při otevíránírozbalovací nabídky u detailního náhledu vesnice bylo nutné pro zobrazenípoložek v menu posunout stránku. Teď už to nebude potřeba!


  Využijete režim dovolené na dva týdny najednou, nebo budete své dostupné dny dovolené spotřebovávat postupně? Na který z nových úspěchů se nejvíce těšíte? Dejte nám vědět v diskusi! ---->>>> Diskuze k updatům


  Přejeme příjemnou zábavu ve hře!


  Váš Travian Kingdoms Team