Při použití fronty v mobilní aplikaci nelze použít suroviny

• Při použití fronty v mobilní aplikaci nelze použít suroviny, proč? K čemu mi je pak drahý premium účet, když to nelze?

Ta aplikace je opravdu k hovnu, na mobilu se nedá hrát, "mobilní" verze v prohlížeči taky k ničemu, hlavně že byla přidána dovolená, velice užitečné.

Alespoň si příště rozmyslím, jestli si koupit sloty, když je vlastně ani nemůžu použít,...

A nebo jsem nepřišel na to pouze jak?

• z mobilu nejde hodně věcí, ani fórum se nezobrazuje pořádně. To mě vadí nejvíc protože online su furt ale jenom na mobilu. Přitym t4 běží úplně v pohodě a z mobilu udělám vsechno tak jak na kompu.

• JaLe, zrejme te bavi davat dislike na normalni odpovedi, v tom ti preji i nadale prijemnou zabavu.
    Nicmene, jsem ti jasne napsal jak mas postupovat v pripade hlaseni problemu.

Kazdopadne k vyse popsanemu problemu chybi opet znalost hry a aplikace.
    Ve hre je moznost dat stavbu do fronty nebo dat stavbu do fronty s moznosti nerezervovat suroviny.
    V mobilni aplikaci je pouze moznost stavebni fronty bez automaticke rezerveci surovin. Pote ale po rozkliknuti dane stavby ve fronte suroviny rezervovat lze.

• V mobilni aplikaci je pouze moznost stavebni fronty bez automaticke rezerveci surovin. Pote ale po rozkliknuti dane stavby ve fronte suroviny rezervovat lze.

V mobilnej appke po rozkliknuti stavby nemame moznost rezervovat suroviny Blacku.

Desktop screen: http://prntscr.com/g8qb71
    Mobile app screen: http://prntscr.com/g8qavv
    (Verzia appky 1.2.7370)

V appke sa to tvari akoby sme suroviny uz rezervovane mali, pricom to tak nie je :)

• JaLe, zrejme te bavi davat dislike na normalni odpovedi, v tom ti preji i nadale prijemnou zabavu.
    Nicmene, jsem ti jasne napsal jak mas postupovat v pripade hlaseni problemu.

Kazdopadne k vyse popsanemu problemu chybi opet znalost hry a aplikace.
    Ve hre je moznost dat stavbu do fronty nebo dat stavbu do fronty s moznosti nerezervovat suroviny.
    V mobilni aplikaci je pouze moznost stavebni fronty bez automaticke rezerveci surovin. Pote ale po rozkliknuti dane stavby ve fronte suroviny rezervovat lze.

Ahoj Blacku, likem a dislikem pouze hodnotím úroveň tvé odpovědi.

Připouštím že jsem hry neznalý.

Mohl bys mi prosím natočit video, nebo udělat obrázkový manuál jak přidat v mobilní aplikaci (android) budovu do stavební fronty a rezervovat suroviny?

Když napíši na suport a odpověď bude smažte si cookies.

Děkuji

Jinak souhlasím s hráčem Polenoo.

• Ok, priste prosim upresnete versi a system aplikace. Na iOS totiz funguje jak ma, ale na Androidu zrejme funkce chybi.
    Nahlasim to vyvojarum.
    Timpadem bych ale jeste reagoval na prvni prispevek. Rezervace surovin neni funkce podminena premium uctem.

Odpoved nebude smazte si cookies. To se maze v uplne jinych pripadech a uz vubec ne v aplikaci.