Haftalık Soru

• Sevgili oyuncularımız,

Bu hafta sizden aşağıdaki soruya yanıtınızı bu konuya bırakmanızı istiyoruz;

Oyunumuzun erkek oyuncuları için: Oyunda kadın avatar olarak oynuyor musunuz? Neden oynuyorsunuz, neden olmasın?
    Ve elbette, bayan oyuncularımız için: Bir erkek avatar olarak oynuyor musunuz? Neden oynuyorsunuz, neden olmasın?

Ödülünüzü almak istediğiniz avatar adınızı ve oyun dünyasını eklemeyi unutmayın!

Ödüller:

2 x 50 Altın
    3 x Bilgelik Kitabı

Eğer 50 oyuncudan fazlası katılırsa, fazladan katılan her 20 oyuncu için bir ödül daha eklenecek.

Kazananlar katılımcılar arasından rastgele seçilecek.

Kazananlar;

zenci şirin - 50 Altın
    muco - 50 Altın
    Ecel - Bilgelik Kitabı
    Azoh - Bilgelik Kitabı
    0km - Bilgelik Kitabı

Ödüller hesaplara aktarılmıştır.

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Avatarların cinsiyetinin bi önemi yok.Zaten hiçbir avatar oyuncuların tiplerine benzemiyor. Erkek avatarların boy ve kilosu aynı.Kadın avatarlarında boyu ve kilosu aynı.Bir tek kafa değişik oda ne kadar değişik tartışılır.Kısa boylu kahraman hızlı,iri kahraman güçlü olabilirdi.
    Tr1x3 ASMO

• Avatar deiştirmeyi ara ara yapıyorum arada deişiklik iyidir insanın ruh hali oyun için etkenlık gosterir .
    Bu arada hızlı servere göre kahramanın dirilme süresi uzun bence
    Kahramanın atı hızı avatar resmine göre deiğişmez oyunda item geliştiriciler az çıkıyor ayrıca ham ve saglık ıvırzıvırlarından başka duzgun silah zırh maceradan gelmıyor mantık çerçevesinde eksikler var yani
    saygılar Kibrit tr1x3

• neden olabilir zorunluktan istersen erkek avatar aç bak sonra nasıl burnundan getiriyor...
    oyun cok oynuyorsun bari hep beni hatırla diyor :D
    Onumu kıracan ne diyorsa yapacan....

gandalf tr1x3

• Bazen kendime benzetirim(erkek avatar)
    Bazen de gözüme hoş görünen kadın avatar yaparım, her gün bakıyorum madem azıcık gözümüz gönlümüz açılsın ya hu...

The Preacher - tr5

• Erkek oyuncuyum ama kadın avatar kullanıyorum. Kadın avatarlar daha estetik ve güzel geliyor.
    Erkek avatarları sanki zorla çizdirmişler çizerlere, tasarımcılara gibi geliyor bana :)

zysm Tr1X3

• Erkek oyuncuyum. Kadın avatar kullanıyorum. çünkü eski sevgilimi hatırlatan bir stil var :) Erkek avatar hiç kullanmadım.

Tusi

TR1X3

• Erkek oyuncu olarak kadın avatarla oynamadım. Neden, çünkü ya olduğun gibi görün ya da görünmek istediğin gibi ol. Tercih...

tr1x3 Ecel

Güzel gören güzel düşünür...