Haftalık Soru - Bize ne sormak istersiniz?


 • Sadece birkaç hafta içinde Travian Kingdoms, Köln'de Gamescom'da olacak! Bazı sorularınıza cevap bulmak için bu vesileyi kullanmak istiyoruz. Travian adının nereden geldiğini bilmek ister misiniz? Travian krallıklarının nasıl oluştuğunu bilmek ister misiniz? Oyun tasarımcıları, geliştiricileri veya Travian Oyunları'nın kurucusu için bir sorunuz var mı ...? Bu senin şansın!  Bize cevaplamamızı istediğimiz şeyi yazın, aşağıdaki ödüllerden birini almaya hak kazanabilirsiniz:
  5 oyuncu 25 altın alacak / 3 oyuncu az katılımcının olduğu sunuculardan seçilecek
  5 oyuncu Sanat Eseri kazanacak / 3 oyuncu az katılımcının olduğu sunuculardan seçilecek  Ödüller, tüm katılımcılar arasında rasgele verilecektir. Avatar adınızı ve oyun dünyasını dahil etmeyi unutmayın.  Sor bakalım!

  --


  Odin


  Community Manager
  Travian Kingdoms TR

 • Birincil önceliğiniz neden daha fazla altın kullanımı ? Legendste 3 altın olan NPC neden 5 altın oldu? Hızlı bitirme Legendste tüm binaları ve araştırmaları etkilerken neden her bitirme için 2 altın harcıyoruz ? Oyunu iyileştirmekten kastınız daha fazla profit elde etmek mi ?

  The post was edited 2 times, last by Eck ().

 • Öncelikle sırf pay-to-win tarzında bir oyun yapmak niyetinde değil iseniz, altın ile gelen üstünlüğü kısıtlamalısınız. Bu konuda bir değişikliğe gitmeyi düşünüyor musunuz ?


  Oyuna yeni askeri hareketlilikler gelecek mi; yeni birimler, yeni saldırı düzenleri ya da yeni ırklar ?


  Oyunun 1366x768 çözünürlükte tarayıcı üzerinde görsel açıdan uyumsuz olduğunu biliyor musunuz ? Bu konuyla ilgili düzeltme ne zaman gelecek ?


  Mobil uygulamada eksiklikler var, giderilecek mi ? Masaüstü uygulaması gelecek mi ?


  The Preacher - tr5

 • cep telefonu ve tabletlerinde oyun oynadığımız zaman zevk almamız lazım bu konuda eksiklikleriniz var mesele cep telefonundan bağlandığımız zaman başka oyunculara mesaj yazamıyoruz.gelen mesajları göremiyoruz gelen saldırıların detaylarını bilmiyoruz. bu tü konuları değerlendirirseniz seviniriz sizlere bunları söylemek istiyorum yani açıkcası birazdaha geliştirin
  TR5 beri

 • Bu oyun tasarlanıp sunulurken bu kadar büyük bit kitle tarafından sevileceği ve yıllar geçse de standart yapısından ayrılmayarak bunu yapmasını hiç bekliyor muydunuz ?
  ve diğer browser strateji oyunları arasında yerinizi nasıl görüyorsunuz?

 • traviana hiç meydan savaşı tarzı birşey düşündünüz mü ? nasıl diyim 2 saldırı oynayan oyuncu birbirine saldırı atıyor vs. biri diğerini askerlerini köyde kitlemek için hesaplar yapıyor uğraşıyor bunun yerine hadi gel kardeşim meydan muharebesine diyip 2 kişi orduyu orta alana biryere yollayıp orda savaştırma şansı yokmu ? atsınlar hem saldırı hem savunma askerini saldırı askeri ile saldırı puanı savunma askeri ile orduyu savunma puanı şeklinde birleşip orta bir puan oluşturup ona göre kazanan belirlensin. çünkü saldırı oynayan adam gece gündüz girip askerlerini öldürtmemeye çalışıyor savunma oynayan adam nasılsa savunma oynuyorum diyip gece ne güzel yatıyor sabah asker öldümü derdi olmuyor. bu yüzden böyle birşey olabilir mi ?


  TR5 TRX

 • Buda 2. sorum Wow meselesi abi tek wow olsun herkes onu almaya çalışıp elde tutmaya çalışsın günlük zp versin birliğe. birden fazla olunca şu sorun çıkıyor oyunda abi her birlik 1 tane wow alıyor wowlar 80. seviyeye gelene kadar kimse saldırı atmıyor wowa asker saklıyor ve oyun resmen tarla oyunlarına dönüyor tek wow yapma tarzı bir şansınız varmı ?