Krallık Birleşimleri: Tartışma Konusu

• Sevgili oyuncularımız,

Yeni özellikler hakkındaki fikirlerinizi merak ediyoruz. Lütfen bu konu altından bizimle paylaşın.

Yeni değişikliklere buradan ulaşabilirsiniz.

Travian Kingdoms Ekibiniz

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Genel olarak krallıklarla ilgili ama başlangıç korumasındayken destek atmak iyi, belki casuslama da yapılabilir günlük görevlerde sıkışıklık yapmasını engeller nede olsa hammadde çalamıyor? :whistling:

• bazı eksik bilgiler var onlarıda ben ekleyim;
    Krallık birleşmesi açıldığı zaman 35 gün boyunca sürecek, süre bittiğinde krallık birleşmesi gerçekleşmeyecek, oyun içinde "mid game" kavramı muğlak olduğu için Game Designer forumda gelen sorular üzerine, oyun içi krallık birleşmeleri açılmadan makul bir süre önce geri sayım başlatılacağını söyledi.
    Benim görüşüm, hazine acılacak köylerde artık birden fazla hazine binası göreceğimiz çok açık olduğu için, Derebeylerinin ve Kralların Hazine actıkları köylere 1 ek inşaa alanı eklenebilir, diğer türlü altın kullanıp ekstra inşaa alanı çıkartmak zorunda kalacaklarını düşünüyorum.

• bazı eksik bilgiler var onlarıda ben ekleyim;
    Krallık birleşmesi açıldığı zaman 35 gün boyunca sürecek, süre bittiğinde krallık birleşmesi gerçekleşmeyecek, oyun içinde "mid game" kavramı muğlak olduğu için Game Designer forumda gelen sorular üzerine, oyun içi krallık birleşmeleri açılmadan makul bir süre önce geri sayım başlatılacağını söyledi.
    Benim görüşüm, hazine acılacak köylerde artık birden fazla hazine binası göreceğimiz çok açık olduğu için, Derebeylerinin ve Kralların Hazine actıkları köylere 1 ek inşaa alanı eklenebilir, diğer türlü altın kullanıp ekstra inşaa alanı çıkartmak zorunda kalacaklarını düşünüyorum.

kesinlikle katılıyorum. birçok konuda net açıklamalar yapılmadı.

SİZİN KRAL OLDUĞUNUZ YERE BİZ DEMOKRASİ GETİRİRİZ..@AHİ