Haftalık Soru

• Travian Kingdoms oynarken yeni arkadaş buldunuz mu?

Geçen hafta sana arkadaş listesi özelliği hakkında soru sorduk ve şimdi Travian Kingdoms'ta dostluk konusu hakkında sormak istiyoruz:
    Travian Kingdoms oynayan çok sayıda yeni arkadaş buldunuz mu? Hiç arkadaşınızı davet etme özelliğini kullandınız mı? Yeni arkadaş listesi özelliği * hakkında ne düşünüyorsunuz?

* Bu konuyu duymamış olanlar için: Arkadaşlarınızı oyun sona erdikten sonra bile bir oyun dünyasında tutmanıza olanak tanıyan genel bir arkadaş listesi özelliği ekliyoruz. Lobide görünür olacak ve nereye ne zaman eklediğinizi, hangi ad altında eklediğinizi size gösterecektir. Ayrıca, arkadaşınızın hangi oyun dünyasında oynadığını da gösterecektir, böylece hemen katılabilirsiniz!

Katılmak için, yukarıdaki soruların birine cevap verin veya Travian Kingdoms'taki dostluk hikayelerinizi bize anlatın ve kazanma şansı yakalayın. İşte ödüller;

4 X 25 Altın
    4 X 1 Sanat Eseri,

Yanıtlarınızı ve deneyimlerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz! İyi şanslar!

Kazananlar;

Lylai

kekete#TR

makalamukala#TR

Casper#TR(5)

iNcEiSmAiL#TR(1)

SiverekLy#TR

sanchez#TR

ogkman#TR

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Açıkcası çok fazla arkadaş edindim diyemem.
    Evet. kullandım.
    Oyunların ana hatlarını bozmadan ve grafikleri üzerinde ciddi değişiklikler yapmadan,
    Sürekli güncellenmesi gerektiğini düşünüyorum.
    Bu yüzden olumlu buluyorum.

Nacizane fikrimdir. Bence bazı işlemleri yapmak için bir çok kez aynı sayfaları geçip tekrar aynı sayfadaki başka bir linke tıklamak gerekiyor.
    Örnek olarak başta raporlar verilebilir. Geçmişe dönük çok sayıda olunca hiç kullanışlı değil.

Birde özellikle bazı sayfaların. küçük olarak gelmesi ve yandaki bar ile yukarı aşağı yapmayı gerektirmesi kullanıcı odaklı değil
    Kolay gelsin...

• evet edindim :) zaten iletişim odaklı bir oyun olduğundan edinmek kacınılmaz oluyor, eğer beraber zmaan gecirmekten eğlendiğin insanları bulduysan, oyunu oynaması daha keyifli oluyor.

• hayır edinmedim ama bu daha çok benim tercihimden kaynaklanan bir problem olduğunu düşünüyorum. arkadaş davet ettim fakat pek oynayamadı.

• Evet. Traviandan oynarken çok sayıda arkadaş edindim. Arkadaşlarımıda davet ettim oyuna aile ortamı gibi oluyor böylelikle. zaten arkadaşlar ile birlik ve beraberlik içinde oynandığı zaman travianın tadı o zaman çıkıyor. Herkese iyi oyunlar dilerim...

• Evet arkadaş ediniyorum ve arkadaş davet etme özelliğinide kullandım. Hangi oyun dünyasında oynadıkları görünürse arkadaşlarımızın bağımız hiç kopmamış olur bence çok mantıklı bir özellik.

• mevcut krallığındaki her r bir uye ile onceki serverlarda tanistik. ÇARŞI ile defalarca bulustuk, ALPİN'in davasına katkida bulundum. sanirim gercek hayatimla en fazla içiçe gecen oyun travian kingdoms oldu. yalniz su var arkadaş listesi ne kadar iyi olursa olsun arkadaslarimizla yeni bir servera katilirken surekli tasinmak zorunda kaliyoruz.buna da bir care bulunursa arkadas listesi ozelligi tadindan yenmez :)

• Henüz arkadaş edinmedim. Oyunda yeniyim, bir süre daha geçmeli diye düşünüyorum. Arkadaş listesi özelliği güzel olmuş, işe yarayacaktır.

• bu oyunda arkadas edinmek çok kolay hale getirilmiş,günlük hayatta olmayan bir mevcut mesela herkesin köyü var veya herkesin oyunla ilgili temel problemleri var.Günlük hayatta biri ile iletişime gecmek istersen bile ortak bie payda olması lazımken oyununuz ortak paydayı bulmuş size iletişim kısmını kullanmak kalıyor :D ve evet tam 7 yıllık travian arkadaslığimiz olan insanlar var. iki sene önce birlik olarak bolu da bi araya gelmiştik :D

THE COF - (Cengaver Ordunun Fedaileri)

• Hayır. Arkadaş edinmedim çünkü yeni travian oyuncusuyum. Oyuna da ogame'i bırakıp geçtim. Filonuz ciddi bir savaş kazanacakken saldırının son 30 saniyesi içerisinde karşınıza belli bir ücret karşılığında filonuzu yok edecek savunma dikilince oyun oynama isteğiniz kalmıyor. Travian'da bu olay yok gördüğüm kadarıyla. 1 kişi davet ettim oyuna, bir kaç kişi daha davet etmeyi düşünüyorum.

• Yeni arkadaşlar buldum, 10 yldır oynamıyordum. Kingdom versiyon hoşuma gitti. Birkaç yeni arkadaşı listeme ekledim. Yeni özellik çok iyi olmuş, diğer serverlarda da insanların birbirini bulmasına olanak sağlayacak

• Merhaba, yeni arkadaş ekleme olayı güzel olmuş. Henüz arkadaş eklemedim yeni başladım. Henüz bir arkadaşımı davet etmedim. Yeni başlayanlar için koruma süresi içinde terkedilmiş köylere saldırma aktif olmalı diye düşünüyorum. 7 gün boyunca insanlar sıkılıyor, hammadde üretemiyor ve oyunu terk ediyor. 7 gün dolmadan %80 terk ediyorlar, heryer terkedilmiş köy dolu. Korumadayken bu köylere saldırmak iyi olurdu.

• Uzun süredir travian oynamıyordum. Tekrardan Kingdoms'a başladım ve bu yeni versiyonu inanılmaz hoşuma gitti. Sohbet ve arkadaş ekleme olayı oyuna anlık iletişim konusunda katkısı çok fazla olmuş.. Oyuna başladığımdan beri bir çok arkadaş edindim oynanış bakımından tamamen eğlenceli hale dönüşüyor. Bu tarz eklentilerinizi ve yeniliklerinizi mobil versiyonunda da görmeyi çok isterim.

• traviana yaklaşık 8 yıl önce bir arkadaşın tavsiyesiye oynamıştım tabi ara verdim ama vaz geçemedim tekrar oyuna başladım ve oyuna başlar başlamazda arkadaş edindim gerçektende arkadaş bulma özelliği iyi olmuş başarılar dilerim.
    tr-5 beri

• Evet, günlük hayatta da görüşme imkanı bulduğum bir çok arkadaş,kardeş,abi,abla edindim. Zaten oyun birlik olma,beraber olma amacı üzerinden oynanıyor. Her sene düzenli olarak aynı ekiple devam ediyoruz oyunumuza :)
    Evet, oyuna davet edip benimle birlikte oyuna başlayan arkadaşlarım da oldu. Onlar da bu ekibimizin içerisinde oyuna devam ediyor. Hırs,eğlence,sohbet hepsini travian ile yaşamaya devam edeceğiz :)

• Arkadaş edinmedi çünkü yeni bir oyuncu sayılırım.. Ama bu oyunda başarılı olmak istiyorsanız iyi organize olmalısınız..

Yeni bir serverda arkadaşlarım olacağından eminim.

• Güzel bir sistem çok begeniyorum acıkcası gerçek hayattaki insanlardan daha iyi kaynaştık iyi kötü günlerimiz oldu ama 2 yıldır cok güzel dostluklarımız oldu ilk travian kingdoms acıldıgında karşıma düşman olarak cıkan insanlar oyunu oyunda bırakıp bizbirimize destek oldu Travian güzel bişey devamını bekliyoruz:)