Haftalık Soru

• pek arkadaş bulamadım. arkadaşlarımı çağırmadım çünkü oynayan çok kişi yok. bence yeni şekilde kullanılması daha rahat olur.

• Travian Kingdoms grafikleri ve yapısı ile harika bir vakit geçirme oyunu. Ancak bir oyun ne kadar beğenilirse beğenilsin, dostlarla aile ortamı edinmeden olmazdı değil mi ? Dostlarım giderek artıyor. Listeyi kullanmak da önemli bir ihtiyaç haline geliyor. Bir aileyle bir krallığı yönetmek arasında pek büyük bir fark yok :)

• Travian Kingdoms ile çok arkadaş edindim zaten oyunun zevkinin çıkması için arkadaş ortamı gerekli. ne olursa olsun arkadaslar sizi bırakmıyor. onlar ıcın oyunu bırakamıyorsunuz inşallah daha farklı yenilikler getirirsiniz...

• 11 senedir oynadıgım bu oyunda güzel arkadaslıklar kurdum ve sivil hayata taşıdım kısaca travinan dünyamın bir parcası oldu arkadaslıklar saygı ve sevgi çerçevesinde dostluğa dönüştü yenilikleri iyi buluyorum genel olarak ve herbir yenilik yeni bir heyecan yaratıyor bana sağolun travian ailesi

• malesef oyuncu edınmeyı bırakın olanlardanda olduk 3x serverlerin ustunde durun evlilik yolu ıle 2 krallık bırleşebılsın
    vahalarda yakalanan hayvanlar sadece kendı koylerımızın ıstedıgıne destek atılabılsın ve mumkunse 3x uzun sursun
    Farklı ırklara yonelmekte ıyı olur göz aşınalıgı yerıne yenılıkler ıyıdır

• Bırcok dost yanısıra bırcok sabıt dusmanımızda oldu tabıkı kotu yonde deıl oyun amaclı buda rekabetı dogurdu akıcı ve guzel devam edıyor tabı eksıkler yok
    deil ornek server bıttı ayarlardan madalya eklemeyı denedım olmadı.
    Oyunun yenılıge acık olması lazım mesela sızden gelen teklıfler dıye bı soru ve 3*4 mısralık cevaplar gibi

• Bırcok dost yanısıra bırcok sabıt dusmanımızda oldu tabıkı kotu yonde deıl oyun amaclı buda rekabetı dogurdu akıcı ve guzel devam edıyor tabı eksıkler yok
    deil ornek server bıttı ayarlardan madalya eklemeyı denedım olmadı.
    Oyunun yenılıge acık olması lazım mesela sızden gelen teklıfler dıye bı soru ve 3*4 mısralık cevaplar gibi

Merhaba,

Önerileri forum yoluyla bizimle paylaştığınız takdirde tamamını dikkate alıp oyun yönetimi ile paylaşıyoruz. :)

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR