Nowy serwer

• Grasz w kingdoms. :) Tutaj jest tylko gra z nieobecnym przeciwnikiem. Nie wiesz? ;) Polecam zagrać kiedyś na normalnym serwerze. Tam, gdzie ataki są częściej niż raz na 2-4 tygodnie. Gdzie strata offówki i całego woja jest realna, bo nie zrobiłeś fs'a... Odpowiedz na moje pytania :) Cwaniacki post potrafisz napisać, ale może ogarniesz coś konkretnego? Zrobiłeś kiedyś offa powyżej 100k w cropie? Jakiś screen? Ile serwerów wygrałeś?
    Na pl3 miałem chyba 150k offa rzymskiego 120 dnia serwera. Wygrałem pl4, pl3 i ostatnio pl1. 3 serwery pod rząd. Jak odpowiadam na coś, to kieruje się doświadczeniem, które zebrałem przez 20 miesięcy grania na naszych serwerach.
    "Czyli rozejm wam przeszkadza bo potraficie wygrywac trylko z nieobecnym przeciwnikiem." Z iloma osobami grasz na tym nocnym? Masz 24 graczy w królestwie. Tylko 8 osób ma powyżej 3k popa po 100 dniach grania i takie posty wypisujesz? :P Nigdy nie grałeś w królestwie liczącym np. 50 osób(aktywnych)... Prawda? :)

• Przypomne że nie mówimy o mnie a o regułach gry. Przechwałki że cos sie kiedys wygrało to tez jakby nie na temat.
    W grze obecnie dzieje sie mało, co sugeruje że jej czas trwania rozgrywki serwera jest niepotrzebnie taki długi bo wiekszosc czeka na pojawienie cudow i zakonczenie, a ogólnie graczy coraz mniej i mniej. Nie bedzie duzych krolestw przy niewielkiej populacji graczy, a to zależy od regul ktore uniemożliwiaja gre na takim stopniu zaangazowania aby wiekszosc z tych co chca grac mogła sobie na to pozwolić.

• "Czyli rozejm wam przeszkadza bo potraficie wygrywac trylko z nieobecnym przeciwnikiem." - mhm. Chlapnąć coś bezsensownie część graczy potrafi. Niestety później, gdy jest okazja, żeby napisać coś sensownego, to już jest za trudno. :P Nie przechwałki, tylko przedstawienie travianowego doświadczenia. Reguły gry są ok. To gracze nie chcą przeczytać żadnego poradnika. Na pozycję króla idą osoby, które najczęściej marnują cały trybut. Niewłaściwi koordynatorzy off i deff. Na pl3, gdzie bylem królem organizowaliśmy sobie akcje off nawet w 2, gdy nie było więcej chętnych. Potrafiliśmy się zorganizować, zbudować mocne offy i zgruzować sporo budynków nawet we 2. Blink i Kajtmen. Tutaj większość woli iść najprostszą ścieżką. Na pl4 pomimo tego, że miałem do dyspozycji sporo osad offowych to największą robotę zrobili Wawa, Promil i Sahim lub ten potwór Spartakusa. Gdyby było więcej takich graczy, to byłoby moim zdaniem coraz więcej osób na serwerach. Zamiast tego można zobaczyć simowanie, ale to jest tylko i wyłącznie wybór graczy. Gra powinna zmierzać w stronę umacniania aktywnych graczy - tego będę trzymał się zawsze. :P Serwery opierają się własnie na takich osobach. Nocny rozejm, czy np. tygodniowy okres ochronny dla króla to skok w przeciwną stronę. :)

• Wg mnie gra jest zbyt pasywna. Powinny byc jakies dodatkowe punkty dla królestwa za codzienny atak na przeciwnika lub cos w tym stylu. Moze jakby takie mini cudy pokazywaly sie w losowych miejscach raz na 3 dni to by sprowokowalo wiekszy ruch. To tez byłaby nagroda za aktywność.

Co do opcji ochrony osad graczy to ja bym tu jeszcze jakies dołozyl, może wtedy czesc by grala raz na kilka dni, ale nie porzucilaby gry tak jak to zwykle ma miejsce gdy maja swoje życie i sprawy codzienne.

• he, he, zbyt pasywna gra mówisz ??? przecież aktywna gra z rozejmem nocnym jest niemożliwa. ( nie liczę tu pojedynczych, indywidualnych ataków i farmienia )
    szkoda mi czasu aby tu tłumaczyć dlaczego tak jest ale w pełni zgadzam się z NeverMore.

ps
    pozdrowionka Never, może lepiej się skrzyknąć i zagrać na jakimś comie

• Heyo
    na coma możemy spróbować zebrać ekipę. Na następny com, bo ja przez 1-2 miechy odpoczywam :P Rozmawiałem z Wawą, żeby zagrać na kolejnym normalnym, ale jednak doszedłem do wniosku, że odpuszczam nasze serwery kompletnie :P Tyle, że bez 12 osób chyba nie ma co iść. Z ruskami też nie chce grać... Tutaj natomiast podejrzewam, że będzie ciężko zebrać chętnych :PP

• Ej no bez kitu, rozejm nocny jest po to żeby mało aktywni gracze mogii się wyspać, a jak ktoś ma -50k/h czy więcej siana, to zamiast spokojnie puścić farmy i mieć na wyżywienie to trzeba po nocach siedzieć i pilnować żeby wojo nie zdechło ;P
    Nie w tą stronę to idzie ;P

A no i jak ktoś pracuje na nocki ? to co ? jest pokrzywdzony, bo kładzie się spać o 7 rano i do tej 13 sobie śpi, ale jak tu spać, jak wszyscy pro farmerzy tylko czekają żeby o 8 do Ciebie wpaść ? xD