[24.10.2017] Restart CZ2 světa (speciální herní svět s nočním mírem)

• Vážení hráči,

24. 10. 2017 ve 14:00, začne opět CZ2 – speciální herní svět s nočním mírem!

Na tomto typu herního světa nebudou žádné noční útoky. To znamená, že během noci (00:00–08:00) nebude možné vyslat žádné útoky, loupeže ani obléhání, ani nic z toho nebude moct dopadnout. Výjimkou budou vesnice s divem světa, na ty bude možné útočit kdykoli. Stejně tak bude možné útočit i na NPC (Nataři, loupežníci) a oni budou moct útočit na vás. Špehování a posílání podpor bude také možné i v noci.

Takže si konečně užijete klidný noční spánek, aniž byste přicházeli o hodnotné suroviny. Jednoduše utratíte suroviny, dáte budovy do stavební fronty a můžete jít spát. Hra na vás do rána počká!

Pokud se chcete o této funkci dočíst více, můžete si přečíst článek na blogu (v angličtině).

Váš Travian Kingdoms Team

• Opět to máte nějaké nemocné :( jaký smysl má noční mír pokud jde útočit min na obsazené oázy. Trošku zavádějící tvrzení že můžete v klidu spát když vám v noci někdo vybije jednotky v oáze. Dle mého pokud je oáza obsazená nemělo by jít na ni útočit, což bohužel není pravda.

Tvůj názor je mylný. Na oázy lze útočit vždy. Noční mír se týká pouze vesnic. Zdůraznil jsem to v ticketu který jsi zaslal na support.

• 1. podívej se na posloupnost. Nejdříve jsem napsal zde na foru když 24 hodin nikdo nereagoval napsal jsem ticket měl jsem za to že je to bug.
    2. To je hezké že to napíšeš mě ale ostatní hráče informovat nebudeš?

Black wrote:

Na tomto typu herního světa nebudou žádné noční útoky. To znamená, že během noci (00:00–08:00) nebude možné vyslat žádné útoky, loupeže ani obléhání, ani nic z toho nebude moct dopadnout. Výjimkou budou vesnice s divem světa, na ty bude možné útočit kdykoli. Stejně tak bude možné útočit i na NPC (Nataři, loupežníci) a oni budou moct útočit na vás.

Dle tohoto postu mě jasně vyjde že nepůjde útočit na nic krom jmenovaných. Tak se hned nečerti.

Stejně si myslím že to je BUG protože potom opravdu noční mír ztrácí smysl. Ale o tom jsem psal jinde.

• hraji to taky ale jen proto že jiný server zrovna nebyl online, takže to není moc argument ;) To spíš odpovídá citátu, kdo chce hledá způsoby kdo nechce hledá důvody ;)

Já si tu všiml teda asi 20 příspěvků kde se na to nadává, tak dva lidi říkali že jim to nevadí.
    2 lidi z 20ti!!!!! To by mě zajímalo kde jsi přišel na to že lidi to hrají rádi, to jako jsi poznal jak

Od čeho tu vlastně jsi Blacku? Ptal jsem se kdy bude implantována kingdom union, na to odpověď nemáš ale jebat do uživatelů na fóru to by ti šlo :)

Tak hlavně že se hraje na dva dukes s nočním mírem, bez možnosti rožšířit králvoství.
    Tohle jste totálně nezvládli, vaše výmluva je že tohle má být hratelnější pro nový hráče, ALE NENÍ!!!!!!
    Premade týmy založí 10 království a ty nemáš šanci jim konkurovat, jen skrz dva pošahaný duke sloty a noční klid, není je ani kdy obrat když před den tu každý je.

• Chápu Tvé rozhořčení Rodrigezi, ale Black není na vině. A ten útočný jazyk to také není ono.

Ptal jsi se ve fóru hráči hráčům, pokud jsi chtěl oficiální vyjádření, bylo by mnohem lepší udělat ticket. Když vznášíme dotazy výše (tech, dev apod.) vždy se ptají na detaily a ticket. Poprosil jsem management, zda tyhle informace má, pokud jsou, napíšu Ti to.

Premade týmy jsou palčivá otázka všech her. Noční mír možná hatí možnost útočit přes noc, ovšem ze zkušenosti sám víš i kdybys tu možnost měl tak to moc nezmění. Toto je týmová hra, počet hraje roli. Na šermu máme takové pořekadlo: Kde počtu nepřátel není rovno, i dobrý šermíř na ... - to si domysli. Spíše než vinit z toho systém, zorganizuj si vlastní premade - meta království.

• no ty wle... chtel sem se tu na enco zeptat s necim poradit.. ale koukam ono i to forum je pekne na hovno...
    Noční mír je aktivní! (23:00–7:00 UTC) - je 7:20 a furt nic... to je dobrej shit teda ;-)<X

• no ty wle... chtel sem se tu na enco zeptat s necim poradit.. ale koukam ono i to forum je pekne na hovno...
    Noční mír je aktivní! (23:00–7:00 UTC) - je 7:20 a furt nic... to je dobrej shit teda ;-)<X

My hrame na UTC +1 takze nocny mier je 24:00-8:00