Bize ne sormak istersiniz? - Cevaplar

• Ticket atarsan soruna kesin cevabı alabilirsin.Fazla göremediğimiz bir durum olduğu için kesin bir cevap veremeyiz.Ama benim bildiğim 1 hafta oyuna giriş yapmazsa gri köy olur.

Ticket atıyorum durumu izah ediyorum yeni Krallık kurun yapılacak birşey yok deniyor. Wiki 3 gün diye bahsetmiş. Kimisi sizin gibi 1 hafta diyor. Net cevabı bilen yok sanırım malesef.

• Ticket atıyorum durumu izah ediyorum yeni Krallık kurun yapılacak birşey yok deniyor. Wiki 3 gün diye bahsetmiş. Kimisi sizin gibi 1 hafta diyor. Net cevabı bilen yok sanırım malesef.

İşin açıkçası krallık evlilikleri sonrası o tip dinamikler tamamen değişti.JJ'in forumdaki profiline İngilizce olarak sorarsan kesin cevabı alabilirsin.Belki değişen mekanikler sonrası kralın düşmesi oyundan kalkmıştır.Sen genede atacağım linke sormayı dene.

https://forum.kingdoms.com/user/11574-jj/

• İşin açıkçası krallık evlilikleri sonrası o tip dinamikler tamamen değişti.JJ'in forumdaki profiline İngilizce olarak sorarsan kesin cevabı alabilirsin.Belki değişen mekanikler sonrası kralın düşmesi oyundan kalkmıştır.Sen genede atacağım linke sormayı dene.
    https://forum.kingdoms.com/user/11574-jj/

90 saat civarı geçtikten sonra Kral düştü. Krallığa en yüksek nufuslu Derebeyi geçti. Bilgilendirme olsun...

• AÇIK Arttırmada ihaleye bir ürün koyamıyoruz. Sat dediğimiz zaman ortalama bir fiyat çıkıyor ihale o fiyattan başayacak sanıp sat dedım bana dırek gümüşü verdi açık atttırmada satış nasıl yapılacak ?

• Ürünü ihaleye sokamazsın.Oyunun sana verdiği gümüşe satılır.Bunun sebebi sistemin suistimal edilmemesidir.Ama ürün aldığın zaman ihaleden alıyorsun.Fakat ihaleye verdiğin ücret satan kişiye gitmiyor oyunun veri tabanıma yani boşluğa gidiyor.

• Merhaba Odin;
    Eylül/Ekim ayı içerisinde Türkiye için yeni bir server açılacak mı? Eğer açılacaksa bu server normal mi yoksa gece barışlı mı olacak? Çünkü biz Ayyıldız birliği olarak ve Jöh birliği olarakta bu tarihlerde açılacak bir server'a başlamak istiyoruz. Lakin geçen sefer oynadığımız gece barışı olan server bizler için çok sıkıcı geçmişti. Bu server'ın gece barışı olmadan açılma şansı var mı?
    Saygılarımda
    h0meros( Haluk Cihan Alpaslan)

• Merhaba @h0meros_TR

Sorunuzu @Odin'e ilettim,en kısa sürede araştırıp sizlere dönüş yapacaktır.

Merhaba @chalilozdemir#TR

İnaktif oyuncular belli bir zaman boyunca inaktif kaldıklarında otomatik olarak silinmektedirler.Size zarar veren inaktif köyleri yardım merkezine bildirebilirsiniz.Uygun durumdalarsa hemen silinirler.

Moderatör

Travian Kingdoms TR

• Merhaba Odin;
    Eylül/Ekim ayı içerisinde Türkiye için yeni bir server açılacak mı? Eğer açılacaksa bu server normal mi yoksa gece barışlı mı olacak? Çünkü biz Ayyıldız birliği olarak ve Jöh birliği olarakta bu tarihlerde açılacak bir server'a başlamak istiyoruz. Lakin geçen sefer oynadığımız gece barışı olan server bizler için çok sıkıcı geçmişti. Bu server'ın gece barışı olmadan açılma şansı var mı?
    Saygılarımda
    h0meros( Haluk Cihan Alpaslan)

Merhaba,

Eylül ayında TR2 Gece Barışı ile başlayacak ancak Ekim ayının programı henüz elime ulaşmış değil. Ulaştığı anda sizlerle paylaşacağım.
    Yeni Oyun Dünyaları Yolda!

Odin

• 1) Ne zaman krallıktaki sohbet odalarını silme özelliği tamamen gelecek?
    2) Eski 3 kral 1 birlik formatında özel oyun dünyası yapma şansınız var mı? (Gece barışı vs gibi)
    4) Travian Legends'deki gibi eğitimi atlama seçeneği getirir misiniz? Zaman kaybı...

• Bu konuda aldığımız olumsuz geri bildirimler olduğu kadar olumlu geri bildirimler de oldu. O yüzden şuan için bunun akıbeti diğer ülkelerdeki geri bildirimlere bağlı ve henüz planlanmış bir değişiklik yok.
    • Maalesef TR özelinde böyle bir oyun dünyası yapılma şansı şuan için yok. Ancak gelen geri bildirimlere göre bu özellikler yeniden de değiştirebilir. Bu yüzden geri bildirimleriniz önemli.
    • Evet bu olabilir, fakat bu konudaki ilk öneri-istek TR özelinde şuan sizden geliyor. İleteceğiz.

Merhaba Odin,

Bu öneri-isteklerde herhangi bir gelişme var mı? Olumlu yahut olumsuz cevap alabildiniz mi?

Ayrıca "2" numaralı başlıkta sunduğum öneriyi COM forumunda da dile getirdim.

Şimdilik anket sonuçları olumlu çoğunlukta ve oyuncular da bu yeni özel oyun dünyasını istemekte. Sizin düşünceleriniz nelerdir? Bunu da ilgili yerlere iletecek misiniz?

Bahsettiğim konu

New special type of Worlds

• Merhaba,

İlk sorunuzdaki öneriyle ilgili bir plan yok. İkinci sorunuzla ilgili de açtığınız konuya gelecek geri bildirimleri biraz daha bekleyelim. Sonrasında oradaki görüşlerle birlikte yeninden ileteceğim.

Takdir edersinizki eski sistemin yer aldığı özel bir oyun dünyası başlatmak için gerçekten yoğun talep olduğuna dair da bir gösterge olması gerekiyor.

Son konu hakkında da şuan güncel bilgim yok. Bilgiyi edinip size buradan en kısa sürede döneceğim.

• Hesaplar şikayet eden kişilere ya da kişi sayısına göre değil, hesapta bir kural ihlali varsa kilitleniyor :)

4-5 tane şikayetin ardından işlem yapmadan önce hesabı askıya alıyorsunuz, işlemi yapana kadar da hesap askıda kalıyor. Kişi suçsuzsa bile şikayet ve sizin geç incelemeniz yüzünden 2-3 gün oyuna giremiyor.
    Bu konu hakkında geçen yıl da uyarmıştım sisteminizin böyle çalışmaması gerekiyor diye ama gel gör ki hiçbir ilerleme elde edilmemiş.

• 4-5 tane şikayetin ardından işlem yapmadan önce hesabı askıya alıyorsunuz, işlemi yapana kadar da hesap askıda kalıyor. Kişi suçsuzsa bile şikayet ve sizin geç incelemeniz yüzünden 2-3 gün oyuna giremiyor.
    Bu konu hakkında geçen yıl da uyarmıştım sisteminizin böyle çalışmaması gerekiyor diye ama gel gör ki hiçbir ilerleme elde edilmemiş.

Aslında öyle olmuyor.

Şikayet sayısından bağımsız olarak, bir de olsa bin de olsa aynı inceleme yapılıyor. Eğer bir ihlal bulunursa kilitleniyor. Aksi bi durumda bana Yardım Merkezi'nden yazabilirsiniz. Multihunter arkadaşım bileti benim cevaplamam için yönlendirecektir.Ben de gerekli incemeyi yapıp size dönebilirim.