nelze nic dokončit

• Tím myslím obnova herního světa na poslední zálohu před poruchou, nemohl jsem díky chybě uhnout a armádou a přišel o

Nic neslibuji Jale, ale admin slíbil, že se podívá na každý případ zvlášť. Držím palce.

• Z toho co napsal blackk jasně plyne, že žádný restart do stavu před výpadkem nebude!

Mám toho plné zuby, nedávno začal herní svět, jako trouba jsem do toho investoval 2500kč, protože jsem chtěl být nejlepší, kůli výpadku jsem nemo farmit, přišel jsem o vojáky a přeteklo mi spousta surovin.

Nepovažuji Vaše jednáné za spravidlivé, ale chápu, že toto rozhodnutí jste neučinili vy, ale vaše vedení.

Nicméně nevím, zadali si příště vaše herní služby koupím, protože za ně nedostávám to co slibuji.

A to, že tím byli ovlivněny všichni, je kravina, dost hráčů z království prý hrálo normálně dál.

Jsem smutný a zklamaný.

• Lored wrote:

Nic neslibuji Jale, ale admin slíbil, že se podívá na každý případ zvlášť. Držím palce.

Chápu že toto nemůžeš rozhodnout ale ovlivnit ano. Tato chyba trvala skoro 12 hodin a nepostihla viditelně všechny hráče. Celkem nechápu jak chcete odškodnit hráče kteří nemohl poslat podpory ( v této fázy hry se jedná převážně o hrdiny). Jsem toho názoru že rollback je jediné řešení.

Celkem je smutné že v Německu je státní svátek a tak nepracuji. ( pro mě, jako hráče naprosto irelevantní informace, hraji v Čechách) Je nám všem jasné že po 2 dnech k žádné nápravě nedojde.Byl by to takový zásah do hry, který by byl horší než těchto protrpěných 12 hodin.

Chtěl bych vědět proč v okamžiku zjištění problému nebyl nastaven mír a vypnuté hladovění? Popř odstavení serveru. To jsou věci které určitě ovlivnit můžete.

S pozdravem.

• Jchym, pro tebe mozna vsechno vypada snadne a logicke, ale neni tomu tak.
    1. v Nemecku byl svatek v utery a stredu, takze hodne zamestnancu si vzalo dovolenou uz v pondeli a vetsina i do vikendu, takze neni mozne neco vyresit
    2. navrat zalohy se resi jen ve vyjimecnych pripadech, napriklad poskozeni databaze nebo opravdu dlouhy vypadek. Zde neocekavej zadnou zalohu
    3. psal jsem v oznameni, ze jedine co muze nastat je pripadna kompenzace, ale to se vyresi do konce tydne
    4. v okamziku zjisteni problemu nebylo mozne se na servery dostat
    5. vypnute hladoveni neni podstatne, vyhladovele jednotky lze zpetne obnovit, coz jsme udelali
    6. neni mozne server odstavit, udalosti na serveru se vzdy provedou v poradi a case v jakem jsou nastaveny/odeslany

• Cením si Tvého pochopení. Ne vždy všechno musí jít tak jak by si člověk přál, zvláště ve hře ve fázi bety. I ti nejlepší hráči občas přijdou o armádu, nevzdávej to!