Köy terketmek

• teşekkürler geç cevabınız için, :) deneme amaçlı merkez binayı yıktım tabi diğerleri ni de yıkmak için tekrar 10 yapmak zorunda kaldım, tabi düz mantıkla düşününce aptalca tecrübe edinmiş oldum, merkez binayı yıkmaya çalışınca en azından bir uyarı koyulsa ama ne yazık ki sistem oyuncuyu sövüşleme üzerine kurulunca tabi bizim gibiler de uğraşır böyle :)

• nee alaka anlamadım sdffgdh

Anlamadığınız kısım neresi yada daha açık yazayım aldığım 2. köyü 15 tarla başka köy niyeti ile köyü yıkmaya başladım acaba dedim merkez binayı yıksam köy yıkılmış olur mu diye buraya da yazdım cevap gelmeyince yıktım baktım olmuyor tüm binaları yıkmam gerekiyormuş yeniden merkez binayı 10 yapıp köydeki diğer binaları yıktım en sonunda da merkezi yıktım konu bu ama yine olmadı köy yok olmadı...

• köyü neden yıkmak istediğini anladım da ;

ne yazık ki sistem oyuncuyu sövüşleme üzerine kurulunca tabi bizim gibiler de uğraşır böyle

burayı anlamadım işte, merkez binayı yıkmadan önce arastırsaydın nasıl yıkılır diye, veyahut tecrübbe edip te öğrenebbilirsin böylece, hangimiz neleri tecrübe etmedik bunun senin düşündüğün gibi sistemle hiçbir alakası yok, bu bir oyun mekaniğinden ibaret.
    Cevap gelmeyince demişsin de, adam TK Forum'unda kariyer rekorunu kırmış 12 saatte cevap vermiş, şanslısın.
    Biz günlerce,aylarca bekledik cevap için, sonunda da gelmedi tabi adsgdfg

The post was edited 1 time, last by Lylai ().

• Araştırdım da bulamadım bulsam mesaj yazıp insanları meşgul etmezdim öyle bir kaynak varsa kaynağını belirtirseniz en azından benim gibi acemiler bilgilenmiş olur, binaları yıktım ama kaynaklar bir seviye olduğu için köyü terkedemiyormuşuz, bizde yap bozla öğreniyoruz, sistem konusu ise gerekli destek verilmeyip insanları malzeme almaya yöneltip altın satmak...