Mobil uygulamada sohbet hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Sevgili oyuncularımız,

Oldukça uzun bir süredir mobil uygulamada sohbet özelliği için beklediğinizi biliyoruz. Henüz denemediyseniz Android ve IOS uygulamamıza bir göz atın.

Peki sizce nasıl olmuş? Kullanışlı buldunuz mu? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın, geliştirmeye devam edelim!

Travian Kingdoms Ekibiniz

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Eksiklikleri mevcut. Oyuncu isimleri gözükmüyor. Mesajı gördüğün halde bildirim kalıyor ara sıra. Google mobil görünümü sohbetinden farkı yok. Hatta şimdilik tarayıcıdaki sohbet daha kullanışlı

• Eksiklikleri mevcut. Oyuncu isimleri gözükmüyor. Mesajı gördüğün halde bildirim kalıyor ara sıra. Google mobil görünümü sohbetinden farkı yok. Hatta şimdilik tarayıcıdaki sohbet daha kullanışlı

Merhaba Akıncı,

Evet bu hatayı(oyuncu isimleri gözükmemesi) daha önce ilettik, düzeltilecek. Bildirim kalmasını da ileteceğiz.

Mobil Sohbette Bazen Hiç birşey Gözükmüyor hiçbir yazı yok Çıkış yapıp tekrar girmek zorunda kalıyorum düzeliyor

Merhaba Lolpeas,

Hatayı bize yardım merkezinden ekran görüntüsü ile bildirebilir misiniz? Böylece hatanın durumuyla ilgili size geri bildirim de sağlayabiliriz.
    Haber ve Yardım Merkezi - Müşteri Hizmetleri ile iletişime geç

Hatayla birlikte şu üç bilgiyi de göndermenizi rica ediyoruz;

• Mobil Uygulama Versiyonu(Uygulama marketinde uygulamayı bulup oradan görebilirsiniz yada doğrudan en son güncel versiyon olduğunu söyleyebilirsiniz.)
    • Kullanılan telefon marka ve modeli
    • İşletim sistemi türü ve versiyonu

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR