Travian Kingdoms vs Lumia s windows

• Zajimalo by me jestli existuje aplikace pro Travian Kingdoms i pro telefeny s mobile windows?
    Stale dokola me rozklikavane odkazy odkazuji na googleplay... ale nemam "Androida" zadne verze,,,, (mam Microsoft Lumii 950xl)

• V dobe slavy Windows Mobile ho pouzivalo nepatrne mnozstvi uzivatelu, coz byl duvod proc se s aplikaci ani nezacinalo. Nedavno Microsoft priznal, ze jiz nema cenu Windows Mobile dal podporovat. To je dalsi jasny duvod, proc takova aplikace nebude.

• no, na Lumii prave je jakasy oklestena "Prototyp" verze prohlizeni travianu... staci sice zatim ale v pokrocile hre bude nedostacujici si myslim.
    Bylo dost tezke si zvyknout na to prostredi co vytvorili...

• Možná kdyby programátoři vybrali vhodnou technologii, tak nemusí mít 4 verze aplikace a mohl by hrát každy se slušným prohlížečem (EIčko není)

1) Browser
    2) Browser mobil
    3) Android
    4) IPhone

Ten kdo rozhodnul o tomtu způsobu vývoji je totální nemehlo a nechtěl bych ho mít ve firmě a nedejbože aby mi šéfoval. Nesmysl. Totální krok mimo. Takto travian tým investuje peníze do vývoje zbytečností, které vůbec nemusel dělat a mohl se soustředit na jiné věci.

Příště si to pořádně rozmyslete, nebo si nechte poradit od někoho kdo tomu rozumí..

• Já to mám v práci pořád, všichni chtějí všechno honem a ať to funguje na všem, pak pomalu vysvětlit problémy a následně udělat jednu věc a pořádně.

Taky to bude asi důvod proč v Travianu přestali vyvíjet webovou verzi pro mobil, už toho asi bylo dost. :)

So long as violence lurks in your heart...
    I... will... return...

• Ahoj.
    Takže jak to tu pročítám tak už si asi tuto hru nezahraji. :-(
    Nemám Android. Do teď jsem to hrál na PC s Windows 10. A již 3 dny se nemohu na hru dostat (od aktualizace). Píše mi to že mobilní verze byla ukončena a to okno se nedá vypnout abych mohl pokračovat dál. (Přitom jsem to na mobilu nikdy nehrál). :-(((((((((((

• Edge právě používám tam to zavřít nejde. Nainstaloval jsem si Operu. Tam to jde :-D Děkuji za radu. A hurá na to. To asi bude vypadat až to rozjedu. Ještě jednou díky. :-D

• Edge právě používám tam to zavřít nejde. Nainstaloval jsem si Operu. Tam to jde :-D Děkuji za radu. A hurá na to. To asi bude vypadat až to rozjedu. Ještě jednou díky. :-D

Mně to v Edgi šlo zavřít, sice se trochu zasekal a odkašlal, ale nakonec to zavřel. :)

So long as violence lurks in your heart...
    I... will... return...