Aplikace na travian, vizualizace dat

• Je proti pravidlům vytvořit a používat aplikaci, která bude číst data přímo z rest api travianu a bude je vizualizovat?

Tím myslím, kolik jsem nafarmil, kolik jsem ztratil jednotek.

Nebude žádným způsobem nic posílat za hráče.

• Tahle otázka by měla být směřována oficiálně adminům/multihunterům. Napíšeš si prosím ticket ve hře? Budou tam určitě techničtější jedinci:)

Jakožto mobilních aplikací neznalý člověk bohužel nejsem ani sto odhadnout odpověď na Tvoji otázku.

• Je proti pravidlům vytvořit a používat aplikaci, která bude číst data přímo z rest api travianu a bude je vizualizovat?

Tím myslím, kolik jsem nafarmil, kolik jsem ztratil jednotek.

Nebude žádným způsobem nic posílat za hráče.

Jale, prosimta daj sem vediet ak ti na to niekto odpovie :)

• Občas se tu objeví i dobrá zpráva. Tak to mám radost. :)

Time is a Flat Circle

Everything we have ever done or will do, we are going to do over and over and over again.

• Nechce se někdo podílet na vývoji vizualizačni apky? Nic z toho ale nikdo mít nebude, jen radost a možná později, se stane známej ;)

Nejmodernější technologie, React, NodeJS.

• Tak prej nakonec ne, nějak mě nepochopil co po něm chci. To je škoda, nechápu proč tohle travian nechce dovolit, když to sám neumožňuje, například nějaké pokročilejší statistiky na základě logů! Nic automatickéh, žádnej bot, odesílač či něco hnusného!

Jejich rest api stejně tomu napomáhá, brzo jim to někdo hackne, a hlavně když posílají token v těle requestu!

• Tak prej nakonec ne, nějak mě nepochopil co po něm chci. To je škoda, nechápu proč tohle travian nechce dovolit, když to sám neumožňuje, například nějaké pokročilejší statistiky na základě logů! Nic automatickéh, žádnej bot, odesílač či něco hnusného!

Jejich rest api stejně tomu napomáhá, brzo jim to někdo hackne, a hlavně když posílají token v těle requestu!

Hmm tak to je divne, bola aj odpoved ze preco? Pokial viem tak v pravidlach sa zakazuju len scripty na automatizovanie gameplayu.

• Nene, už jsem to tu postoval v topicu a likenul mi to moderátor/supporter.

Time is a Flat Circle

Everything we have ever done or will do, we are going to do over and over and over again.