Gece Korumalı x3 server istiyoruz emin olun çok tutacak

 • Herkese selam öncelikle gece korumalı x3 server olsa bence çalışan herkesin ilgisini çekeğini düşünüyorum. Gece rahat uyuyup gündüz ise oyunun tadına varılabilir.Harika bi server olur bence bilmiyorum var mı yok mu ama olmalı kesinlikle x1 gece korumalı çekilmiyor. :)

 • Arkadaslar gece barışı sizi kurtarmaz.Sabah 8 de gelirler gene yikarlar köyünüzü.Gecs barışı yerine oyun tarzınızı değiştirmeyi deneyin.Bu oyunu 7/24 savaşmak için oynayan kesim daha fazla.Sadece çiftçilik yapmak için daha uygun oyunlar bulunmakta.

 • Öncelikle merhabalar,


  Bu platform Travian Legends 'e göre zaten epey basit ve rahat , bir de gece koruması olunca tamamen basitleşiyor. Gece koruması olmadan olur ise zevkli olabilir ama gece korumalı bir oyun bu tür strateji ve operasyonlu oyunlar için uygun durmuyor.


  Herkese başarılı ve güzel oyunlar..

 • Savaş oyununda barış isteyen sizin ne olduğunu düşünelim biraz lolpeas ? Bana hala kızgınsın galiba BlindGuardian.Bu sevindirici ;)


  Az bir kesimin başka oyun tercihi yapmasi büyük çoğunluğun sevdiği oyun mekaniğinin değişmesinden daha mantıklı.


  DİPNOT : Oyun tarihinin en beyinsizce hatalarından birini yapan birinin de başkalarına hakaret ederken beyin fakirliğini kullanması düşündürücü :)

 • Arkadaslar gece barışı sizi kurtarmaz.Sabah 8 de gelirler gene yikarlar köyünüzü.Gecs barışı yerine oyun tarzınızı değiştirmeyi deneyin.Bu oyunu 7/24 savaşmak için oynayan kesim daha fazla.Sadece çiftçilik yapmak için daha uygun oyunlar bulunmakta.

  Bakın beyler lovegood ile her server rakibiz. Ama çok doğru söylüyor. gece baskın bambaşka bunun tadını farm ville cılar bilemez

 • Merhaba,
  TR3 oyun dünyasında gece barışı bulunmuyor.

  Bundan sonraki sv lerdede gece barışı bulunmasın iyice cocuk oyunununa döndü oyunu oynayan kesimin çoğunluğu zaten akşamları ve geceleri müsait oluyor ki bu yüzden geceleri daha güzel oyunlar dönüyor gündüz iş güç bırakılıp operasyonmu yapılır biraz düşünceli olun ya kökten kaldırın yada şöyle bi öneri nasıl speed ayrı bi sv olarak çıkıyorsa gece korumasıda öyle çıksın yani normal sv ler devam ederken gidipte araya gece korumalı sv girmesin ayrıca
  korumalı sv1 normal sv 1 şeklinde açılsın ayrıca tr speed serverleri çoğatılsın isterim ve bir speed server bittiğinde diğeri için çok uzun vakit beklenmesin yenisi açılsın

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------