derebeyi slotu tekrar 7 ye çıkarılsın

• Merhaba oyunu iyice kafalarına göre yapmaya başladılar eskiden ne güzel 7 derebeyi slotu vardı millet slot açabilmek için hazine savaşları yapardı. şimdi birleşme diye bi saçmalık çıktı iki tane küçücük krallığı birleştirmek için göbeğimiz çatladı halen de birleştiremedik iki derebeyi slotu nedir ya! bunları yaparken bi oyuncuların fikrini alın sallapati iş yapıyonuz. Birde utanmadan gerekçe olarak serverda sadece 3-4 krallık oluyormuş :) böyle yaptınız da ne oldu server komple aynı krallığın varyasyonu oldu LightShot tarafından Ekran Görüntüsü iki derebeyi sınırı getirince millete cesaret mi gelecek sandınız gene toplanıyorlar gene toplanıyorlar. Bari bırakında oyunu düzgünce oynayacak olanlar tek krallıkta düzgünce oynasın....

• Verdiğin örnek o krallığın taktiği.Krallık sistemi değişmeden öncede öyle oynuyorlardı.Yeni sistem tamamen oyunu wow dönemine bırakıyor ve bence bu daha iyi oldu.Oyunun heyecanı son güne kadar sürüyor herkesin şansı devam ediyor.

• Alakayı anlayamadım ben. bu sistem bildiğin alt birliklerin alt krallık olmuş hali, nasıl herkesin kazanma ihtimali var alt birlikler ne zaman oyun bitirmiş ki adı üstünde alt birlik ana birliği destekleyen kendi başına oyun oynamayan bi topluluk. bende diyorum ki bari derebeyi slotu tekrar 7 ye çıkarılsın ki oyunu alt birlik zart zurt gibi saçma sapan olaylarla oynamaya gerek kalmadan oynamak isteyenler alt birlik kurmak zorunda kalmadan oynasın diyorum