OYUNCULAR ARASI ALTIN TRANSFERİ

 • OYUNCULAR ARASI ALTIN TRANSFERİ OLSUN MU? 29

  1. EVET (16) 55%
  2. HAYIR (9) 31%
  3. EVET. FAKAT ŞARTLAR DEĞİŞTİRİLEBİLİR (4) 14%

  Merhabalar arkadaşlar. Oyuncular arası altın transferi mümkün olsa sizce de daha iyi olmaz mıydı? Diyelim ki 2k altın çektiniz. Oyuna ayıracak bütçeniz o kadar. Bir arkadaşınız da aktif ve iyi bir oyuncu fakat altını olsa daha da iyi olacak, sizde altın aktarmak istiyorsunuz ama dedik ya bütçeniz belli.. Ya da birlikten bir oyuncunun operasyon sonucu köyleri tahrip edildi. Takdir edersiniz ki altın olmadan bir köyü hızlıca ayağa kaldırmak mümkün değildir, kaldı ki altın olsa bile bayağı çok harcanması gerekeceğinden tek kişinin kaldırabileceği bir durum değildir. Madem bir birlik , krallık söz konusu. ettiğimiz yardımlar sadece ham madde ile olmasın. Altın yardımı da yapalım ki oyundan bir oyuncuyu daha kaybetmiş olmayalım dimi?


  Peki. Bu öneriyi sunduk ama bu şekli ile kabul edilir mi? Hayır. Çünkü yukarıdaki hali tamamen multicilerin/fırsatçıların suistimal edeceği şekildir. Bundan dolayı şu şartlar da beraberinde gelirse yerli yerinde bir tavsiye olacağına inanıyorum:


  1) Altın transferi için gereken minimum tutar 75/50 altındır. (başlangıçta 40 altın verdiği için multi hesaplardan böyle bir durum söz konusu olamaz.)
  2) Sadece satın alınan altınlar aktarılabilir.
  3) Transferler oyunun 30. gününde açılmalıdır.
  4) Bir oyuncunun aylık aktarabileceği altın miktarı 500 altındır.
  (Edit: Altın satın alırken hediye olarak al seçeneği eklenebilir. Hammadde katkısı plus ve tahıl katkılarını da hediye olarak al seçenekleri konulabilir)
  Sizce de güzel değil mi? Konuyu pasife düşürmeyelim. Umarım bu gerçekleşir. Unutmayın bu oyunu bizler oynuyorsak gelişimine katkıda bulunmamız gerekir.
  Adminlerimiz konuya göz atarsa seviniriz :)


  #SiberZorbaOlma!
  Saygılarımla.. İyi oyunlar dilerim..

  The post was edited 1 time, last by Qhc ().