Nový CZ4 2018

• Také čekám na info, doufám že nebude, jinak mě tam nečekejte ani mé zlaťáčky, čekám na tento server již delší dobu a pokud bude noční mír, budu opravdu naštvaný.

NECHCEM NOČNÍ MÍR !

NECHCEM NOČNÍ MÍR !

NECHCEM NOČNÍ MÍR !

NECHCEM NOČNÍ MÍR !

NECHCEM NOČNÍ MÍR !

NECHCEM NOČNÍ MÍR !

• Jelikoz byly do ted dva herni svety bez nocniho miru, tak ano, jde o herni svet s nocnim mirem. Pro nekoho bohuzel.
    CZ1 je teprve 18 dni stary, nikomu nic nebranilo v tom se tam zaregistrovat.

• Tak to si ho hraj sám Blacku :-)

Nebrání, to máš pravdu - ale někteří hráči hráli minulý věk cz4 a chtěj ho hrát znovu a vy to takhle "kazíte", zatím jsem tady na fóru viděl převážně negativní názory na tenhle noční mír, nechápu co to je za módu, tyhle noční míry.

Ale pokud je tohle Váš krok tak prosím, nikdo Vám do toho nemůže kecat. Příště alespoň v loby označte že jde o nehratelný noční mír, ať tady jako idioti nečekáme na nový cz4, který končil před pár měsíci a nebyl žádný blbý noční mír.

• CZ1 a CZ3 jsou bez nočního míru, tudíž je logické, že CZ4 bude s nočním mírem a dosti lidem (ráno vstávajícím do práce) to vyhovuje. To je, jako bych bečel, že minulý rok CZ2 byl normální server a na podzim byl již reset a CZ2 byl s nočním mírem. EDIT: JSEM RÁD, že CZ4 BUDE S NOČNÍM MÍREM.

• Tak to si ho hraj sám Blacku :-)

Nebrání, to máš pravdu - ale někteří hráči hráli minulý věk cz4 a chtěj ho hrát znovu a vy to takhle "kazíte", zatím jsem tady na fóru viděl převážně negativní názory na tenhle noční mír, nechápu co to je za módu, tyhle noční míry.

Ale pokud je tohle Váš krok tak prosím, nikdo Vám do toho nemůže kecat. Příště alespoň v loby označte že jde o nehratelný noční mír, ať tady jako idioti nečekáme na nový cz4, který končil před pár měsíci a nebyl žádný blbý noční mír.

Minuly CZ4 mal tiez nocny mier :)

Jednak som tiez "bojoval" proti nemu a neskor som tam aj hral kedze nebolo moc na vyber. Zbytocne sa budes stazovat, riesil som to s adminmi ako BridgetB, Georgi, JJ a podobne. Oni to maju naplanovane uz dlhodobo dopredu a zmeny za behu nemozu robit kvoli alokovanym budgetom na marketing, development atd. Nezostava ti nic ine len to hrat, alebo cakat par mesiacov kym zacne novy server :) Najblizsie to bude CZ2 kde sa este nezacali stavat ani divy takze si pockas.

Teraz kratky feedback na nocny mier. Mam ho poriadne zazity takze je pomerne adekvatny :D Urcite si najde svojich nadsencov, stretol som sa s viacerymi hracmi, ktori si ho vychvalovali. Pre mna to je vsak osobne nieco ako farmvill... Raj pre popkarov a peklo pre offarov / aktivnych defarov. Zivit offku cez FL je skoro nerealne (obmedzeny cas + malo hracov). Hromadne off akcie taktiez nerealne. Museli sme planovat tyzden dopredu aby si ludia spravili pocas prace volno, alebo to posielali rano. Cize sa utocilo prevezne solo, alebo v malych skupinach.
    Celkovo mi to pride ako taka kids-friendly verzia travianu, ktoru si zahras len ked fakt nemas co robit, alebo si to chces klikat len par krat do dna :) Nic pre mna :D

• Jako. nevím jak Vy, ale tento server má pěkné výpadky, už mi nejde se tam ani přihlásit, informace o nočním míru bych čekal také dopředu aby bylo jasné pro kohe je určený.... Obecně mne tento model Travianu příliš neoslovil, chtěl jsem mu dát šanci, ale po tom cu musím pravidelně refrešovat stránku, aby se něco načatlo, někdy jsou servry úplně nedostupné toho mám už dost. Jak mohou chtít po hráčích nějaké peníze za takto mizerný servis? Takže se asi vrátím ke klsickému Travianu nebo jiným hrám, tady se to opruz...