Magyarok com szerveren

• Sziasztok!

Mióta elkezdtem játszani com5-ön,azóta felnézek az éppen induló com szerverekre.
    Mindig látok elszórva pár magyar játékost,de csapatot sose.
    Mi szerverünkön például kb 10-15 magyart láttam összevissza,ebből már csak 4-en vagyunk(2-en beszálltak mellém az accba).
    Nincs olyan aki össze tudna rántani erős magyar csapatot valamelyik márciusi hosszú hétvége fele induló szerverre?(egy jó főfalu megszerzéséhez kell a szabadidő)
    A szerver erősségéről:
    Sokat melózunk,de még így is mind2 magyar acc benne van a top-ban(pop/sereg...)
    80k bf seregem például benne van a top 5-ben 87. napon,úgy tippelem.
    40k bf egység amit átlagosnak mondanák,hogy szaladgál mostanság.
    Szóval nem valami erős,többi szervert nem tudom,hogy milyen.
    Na de,van valaki,aki nagykutya a kingdoms-on és képes lenne com-on győzelemre vezetni egy csapatot(kb 60 fős profi csapatra gondolok,nem gigára)? :thumbsup:
    Aki tervezi,az jelezzen. :D

• Szoktam kapni nemzetközi szerverekről üzenetet magyar játékosoktól, tehát vannak ők. A facebook oldalon is megkeresheted őket. Szerintem, ha valamelyik poszt alá kiírod, hogy játékosokat keresel, biztosan lesznek, akik jelentkeznek majd :)

Gyevocska
    Travian: Kingdoms CM

• Hali

Ahogy elnézem még itt sincs semmi érdeklődés com iránt,nem hogy ott.
    Ha valaki elég talpraesettnek tartja magát egy com szerverhez és szeretne márciusban jönni velünk az írjon rám skypeon(player.zoli a nevem).Csapatban már nem is reménykedek. :(

• csigalom, ha csapatot akarsz álltalában két lehetőség van 1: te keresel fel egyenként embereket 2 csatlakozol egy készbe :) aki nagyon akar csapatba lenni az nem fórumon várja a vezért, hanem keres magának egyet emiatt nincs nagyon jelentkező

• dino
    ahogy régebben mondtam is már neked,kingdomson nem ismerem a jó csapatokat és/vagy jó játékosokat,mivel normál szerver volt az én otthonom
    normál szerverről a jó játékosok már nem fognak ide átjönni(legalábbis akiket kérdeztem)
    pls akkor küldj nekem pár skype nevet és nem itt fogok keresni :D
    egy magyar csapatról tudok csak idáig,akik terveznek com-ra menni