neaktivní vesnice

• Mám dotaz, jak je možné, že ani po 14 dnech hry nezmizí šedivá neaktivní vesnice? Blokuje mi vhodné pole na pokladnu, nedá se vykatovat, protože je to původně hlavní vesnice, čekám na její zmizení oněch 14 dní a už jsem opravdu pěkně vytočený, protže mi všichni hráči tvrdili, že zmizí po 7 nebo 14 dnech, ale stále tam je...

• Když je vesnice neaktivní a ten hráč loguje na kingdoms lobby, tak to může trvat déle a dokonce může jedním kliknutím zrušit odpočet a vyvolat ho znovu, aniž by se musel vůbec přihlásit na server.

Time is a Flat Circle

Everything we have ever done or will do, we are going to do over and over and over again.

The post was edited 1 time, last by Sca7ha ().

• Sca7ha - díky za info. Je veliká škoda, že nikde nelze zjistit kdy by měla vesnice zmizet, kazí to hru a znemožňuje něco plánovat ohledně polí těchto neaktivních vesnic.... Kdyby bylo alespoň možné to co v klasickém travianu - vesnice zbarbaří a dá se kompletně vykatovat, každopádně jsou situace kdy tyto šedivé vesnice blokují rozvoj hry aktivním hráčům, což nikomu nepomáhá...

• @Daragon#CZ Tady je problém ten, že ta vesnice vypadá ve hře jako neaktivní (je pořád šedivá), ale ten hráč jednou za čas zmáčkne v lobby tlačítko a nikdo to nepozná. (Což se občas opravdu nehodí.)

Time is a Flat Circle

Everything we have ever done or will do, we are going to do over and over and over again.

• V tomto směru těžko radit. Ale i já sám jsem musel přesouvat pokladny nejen kvůli šedivým hráčům, ale i třeba místům na mapě kde nelze mít vesnici. Věřím, že kdybys podobný problém přednesl před nějakého developera tak by Ti řekl že náhoda je úmysl a má právě ztížit plánování.

Tak jako tak, jelikož nejsi jediný kdo se s tím potýká, klidně napiš do fóra COM vývojářům, uvidíš sám co Ti poví.

• V klasickem Travianu se posledni vesnice neda skatovat, uplne stejne jako zde. Takze zde nevidim zadny rozdil.
    Samozrejme te to muze nastvat, ale stejne tak tam mohl byt hrac ktery nestavi a jen chodi do hry si zachatovat.
    Mas li zajem o to pole, sleduj ho, mas uplne stejne moznosti jako jini hraci, kdo driv objevi, driv posila osadniky. Holt taktika se neda planovat dle idealnich podminek.