Fórum játék - 2018.03.06.

• Kedves Játékosok,

Ismét egy kis fejtörőt hoztunk nektek. Reméljük örültök neki :)
    A feladat nem más, mint megtalálni az öt feladványra a választ.

Kell egy kicsit gondolkodni, és kutatni, de nem túl bonyolult. Mindegyik feladvány a Travian Kingdoms játékhoz kapcsolódik.

A leggyorsabb helyes megfejtő jutalma 100 arany!

A többi helyes megfejtő között pedig véletlenszerűen kisorsolunk 2x50 aranyat.

A játék vége: 2018.03.11. dél

A megfejtéshez kérlek írjátok oda a játékvilág és az avatár nevét is.

Íme a feladvány:

1. A történetek központi szereplője vagyok, és mindig rendkívüli tetteket hajtok végre.

2. Egy film vagyok, 1998-ban születtem és Jan-Claude van Damme formált meg.

3. Túristvándi nevezetessége vagyok.

4. Lehetek egy régi nemesi tánc, de akár egy település, és a horgászok is jól ismernek.

5. Valahol a 79. vagyok.

Megjegyzés: nem mindig érdemes a másik megfejtését lemásolni, mert lehet, hogy rossz! :)

Sok sikert és jó szórakozást!

A Travian Kingdoms csapata

Gyevocska
    Travian: Kingdoms CM

• 1. A történetek központi szereplője vagyok, és mindig rendkívüli tetteket hajtok végre. - A hős vagy főhős

2. Egy film vagyok, 1998-ban születtem és Jan-Claude van Damme formált meg. Rajtaütés vagy a légiós - mindkettő illik a travianhoz és ez a két filmje volt :D:D

3. Túristvándi nevezetessége vagyok. - Vízimalom

4. Lehetek egy régi nemesi tánc, de akár egy település, és a horgászok is jól ismernek. palotás - nincs másik magyar nemesi tánc :D

5. Valahol a 79. vagyok. Ranglétrán, ranglistán, statisztikában. támadók közt, védők közt, népességben. ez meg bármi lehet :D

Elvileg mindegyik jó válasz kellene, hogy legyen, maximum nem erre gondoltatok :D

• Azért nem ennyire egyszerű ám :) Az egyik feladvány fogósabb, úgyhogy picit gondolkodjatok még!
    Nyugodtan lehet beszélni is a feladványokról, hátha együtt közelebb juttok a megoldáshoz.

Gyevocska

• Oké, picit segítek.

Valahol a 79. vagyok. Tehát, ha a megfejtés a 79., akkor nem lehet statisztika, sem rang, sem helyezés. Ez a legnehezebb az összes közül. Gondolkodjatok, hogy mi lehet az, ahol számozva vannak a dolgok (és nem a játékban, mert a megfejtés az, ami a játékhoz kapcsolódik, nem a rejtvény). Mindenki találkozott már vele élete során :)

Gyevocska

• 1. A történetek központi szereplője vagyok, és mindig rendkívüli tetteket hajtok végre.
    Hős

2. Egy film vagyok, 1998-ban születtem és Jan-Claude van Damme formált meg.
    Légiós

3. Túristvándi nevezetessége vagyok.
    Malom (Vízimalom)

4. Lehetek egy régi nemesi tánc, de akár egy település, és a horgászok is jól ismernek.
    Palota (Palotás)

5. Valahol a 79. vagyok.
    Hős feltámasztása (Travian kérdések és válaszok) (nehogy már a periódusos rendszer legyen :) )