Onur Listesi

 • Size göre hangi "Onur Listesi" daha iyi ? 164

  1. İkinci linkteki tasarım daha iyi.Bu tasarıma geçilebilir. (82) 50%
  2. İlk linkteki,aynı zamanda aktif olarak kullanılan,tasarım daha iyi. (82) 50%

  Merhaba,


  Sizlerin bildiği üzere oyun dünyaları sonunda oyun dünyalarını kazananları onure etmek ve oyun dünyası hakkında genel bir özet vermek amacıyla "Onur Listeleri" yapılmakta.Siz değerli oyunculara şu an aktif kullandığımız tasarımı ve Nordic moderatörlerinin kullandıgı tasarımı sunmak isteriz.Size göre hangi tasarım daha iyi ?
  1) TR1, Tur 4 (TAğustos 2017 - Ocak 2018)


  2) Nordic 2: Round 3 - Won by MALUNG


  DN : Kişisel fikrim Nordic Onur Listesi oyun dünyası hakkında daha çok istatistiksel bilgiyi bizlere sunuyor.Daha iyi bir tasarım olabilir.

 • Şuan ki konsept makul bence ama beğenen çok olursa neden değişmesin tabi

  İki konsepte de eksikler var.Tasarım olarak ikinci bana hoş görünsede krallıklar sıralaması gibi şeyler eksik.Odin bey iki konsepti karmanlayabilirse aslında ortaya çok güzel bir şey çıkabilir.

 • Çok saçma Bunun üzerine konu açılmasına bile gerek yok İsterseniz Kargoyla Kupada Versinler :P

  Ben fikrimi Odin'e belirttim.Odin de olabilir fakat oyuncuların genel görüşünü alalım dedi.Sizlere böyle bir oylama açıldı.Bu oylama hem sizin fikirlerinize verilen önemi gösteriyor hem de oyun içi ve dışı ile ilgili yeniliklere zemin hazırlıyor.3 yıldır kullanılan tasarımın değişmesi farklı bir hava oluşturabilir.Tabi senin bu gibi listelerle işin olmaz senin açından boş bir şey olabilir.


  DN : Oyuncuların forumda bu tip anket ve fikirlere önem verip oy kullanmasi bile mutluluk verici bir şeydir.

 • love good kardeşimin çalışmaları travian kingdoms için gayet güzel çalışmalar oluyor. kendisini tebrik ediyorum. ben de yeniliklerden yanayım. daha detaylı bir liste iyi olur. bilgi önemli bir unsur. ve bir liste ne kadar bilgi veriyorsa o kadar değerlidir.