Mangır Kartın Kaldırılması

 • 20 gündür ödemenin düzelmesini beklerken kaldırıldığını gördüm ve hiçbir yetkili de cevap vermiyor.Acilen yetkili birinin dönüş yapmasını istiyorum.Para yatırdık elimizde kaldı.Nasıl giderilecek bizim maduriyetimiz?

 • Sevgili oyuncularımız,


  MangırKart'ın faaliyetlerini halihazırda yürütememesi nedeniyle ödeme yöntemleri arasından tamamen çıkartılmıştır. Şuanda alternatif yöntemler üzerine çalışıyoruz.


  Travian Kingdoms Ekibiniz

  Burdan anladığıma göre MangırKart çalışır durumda değil.Sıkıntı tamamen MangırKart'tan kaynaklı gibi.Ve galiba bu sıkıntı uzun süre sürecek.Bunun için MangırKart ile çalışmıcaklar daha gibi.Maduriyetinizi Yardım Merkezi'ne iletmeyi deneyin.Yapabilecekleri varsa yaparlar.Ellerinden gelen bir şey yok ise hukuki yöntemleri kullanıp MangırKart'tan hakkinizi arayabilirsiniz.


  Travian'in kendisine ait bir ödeme platformu olmadiğı için MangirKart gibi şirketlerle anlasma yapip çalisma yurutuyorlar.Bu tip durumlarda Travian gibi şirketlerin yapabilecekleri fazla bir şey yoktur.Bir maduriyet oluştuysa sorumlu MangirKart gibi sirketlerdir.

 • Hello @Alonewalker#EN
  unfortunately we had to remove the MangirKart payment option in our Turkish payment shop because they filed for bankruptcy. We are sorry for the inconveniences and are looking for alternatives.


  Best regards
  Georgi


  Georgi'nin açıklamasına göre MangırKart iflas etmiş ...

 • tmm da diyelim sirket battı ben bu mangırkartı neden aldım travian icin ve ben aldıgımda odeme yolunda sorun oldugu yazmıyordu benim burda asıl muhattabım travian mangırkart degilki