Changelog 0.87 – žádné výchozí nastavení útoku - úprava shromaždiště


 • Vážení hráči,


  v této aktualizaci přinášíme dlouho žádanou úpravu shromaždiště, po níž nebude nastaven žádný výchozí výběr pohybu jednotek.


  Aktualizace proběhne v úterý 8. května ve 14:00. Doba odstávky bude méně než 20 minut. Nezapomeňte se prosím zásobit obilím.


  Vylepšení:

  • Shromaždiště: Jak už jsme s vámi diskutovali na fóru ([Rally Point 2.0 - We want your ideas!]), zbavili jsme se přednastaveného pohybu jednotek na shromaždišti, takže nyní bude potřeba si u každého odchozího pohybu jednotek vybrat typ pohybu.
  • Stav nepřátelství mezi hráčem a králem: Také jste se někdy pozastavili nad tím, že někteří hráči nejsou pod vlivem nejbližšího krále a tím pádem vytvářejí „díry“ na území království? Důvodem je to, že tito hráči mají nepřátelské vztahy s králem, protože na ně král zaútočil. Změnili jsme herní mechaniku tak, aby se vliv krále obnovil ve chvíli, kdy se tito hráči stanou neaktivními.

  Opravy chyb:

  • Přesídlení s daněmi: Pokud hráč přesídlil a ve svém daňovém fondu měl daně, cestou je ztratil. To znamenalo, že po přesídlení nový král tyto daně nezískal. Toto chování bylo změněno díky tomu, že jsme najali speciální strážce, kteří chrání daně během stěhování na jiné místo na mapě.
  • Drobné opravy chyb a zlepšení výkonu

  Už jste slyšeli o tom, že hráči můžou být v nepřátelském vztahu se svým králem? Co si myslíte o vylepšení na shromaždišti? Dejte nám vědět v komentářích.  Váš Travian Kingdoms Team :)