Špehování vesnice s hrdinou

 • To je ale na ho* systém, když někdo na mě pošle jednoho špeha a já jich mám ve vesnici 10000. Hrdina dostane XPčka a on přes tabulku statistik zjistí že ho mám doma. To je dost na prd.

 • Bohužel a jak bys to chtěl vyřešit? Hrdinu můžeš přesměrovat nebo ho schovávat jinam tak, abys to XP nedostal. Ale k čemu se dá taková informace využít?

  So long as violence lurks in your heart...
  I... will... return...

 • Příklad, je hromadná akce, každý posílá 9 fejk útoků a 1 ostrý.


  Každá vesnice je jinak daleko, například jsou časy odeslání v:


  8 - fejk
  9 - fejk
  10 - fejk
  .
  .
  .
  .
  13 - ostry
  14 - fejk


  V době kdy začnu odesílat první fejky (mezi 8 a 13) hodinou mám hrdinu doma a čekám na odeslání ostrého.


  Nepřítel dělá to, že na mě pošle jednoho špeha a když je hero doma, dostane XP za jednoho špeha a oni vidí ve statistikách že se mi pohlo XP a ví, že hero je ještě doma, to znamená pravděpodobně jsem do teď ostrý neposlal.

 • Hmhm, to zní docela smart. V tom případě si ho schovej před ostrým a pak si ho vrať na čas. To je stejné, jako když na tebe pošle 500 špehů a vyšpehuje tě a vidí, že ostrou armádu máš doma. Vždy se vše schovává a posílá načasovaně.

  So long as violence lurks in your heart...
  I... will... return...

 • Zdravím válečníci,


  jsme si vědomi této vlastnosti. V současné době můžete tuto herní mechaniku využít ve svůj prospěch - viz příspěvky výše. Podstoupil jsem tuto problematiku vedení společnosti skrz týdenní report spokojenosti hráčů. Nad záležitostí se zamyslíme a dáme vám vědět ;-) Díky že hrajete a užívejte si hru :-)


  Tkey - za tým TK

 • Teoreticky to můžeš řešit tak, že hrdinu nebudeš mít doma "nikdy" - hodíš ho do vedlejší vesky k sousedovi nebo někde.