TR3 En İyi Oyuncu Yarışması!

• Yine en iyi olduğumuzu ispatladık.boş konuşan şahıslara cevabım meyve veren ağaç taşlanır.saldırıda kısa sürede kendini çok iyi geliştiren livehero(sefa&caner) başarılarının karşılığını aldılar tüm ekip arkadaşlarıma gösterdikleri performansdan dolayı teşekkür ediyorum.organize olmamızda yön gösteren oldukları bize teknik ve taktiksel açıdan yön gösterici oldukları için Sekmoka(akif) ve Mangas (çağdaş abimiz) e de ayrıca teşekkür ediyorum.

• @LoveGood sen kimsin ki senin arkandan konuşacakmışım pek anlayamadım...
    Adını bile daha yeni görüyorum, herkes kendini bir şey sanar olmuş :/
    Benimle aynı oyun dünyasında oynayan biri de çıkıp desin ki şöyle kötü sözleri hareketleri var, o zaman hak vereyim dediklerine...

Boş konuşup mide bulandıracağına biraz taktik ve strateji öğren , her server ilk 3.lüğü krallıklarımız tamamladığı için diğer krallıklar hak etmeden başarı kazanmamaları adına her server bir arkadaşımız kendini feda ediyor . bunları öğren ilerde lazım olur sana . @lovgat

Yine en iyi olduğumuzu ispatladık.boş konuşan şahıslara cevabım meyve veren ağaç taşlanır.saldırıda kısa sürede kendini çok iyi geliştiren livehero(sefa&caner) başarılarının karşılığını aldılar tüm ekip arkadaşlarıma gösterdikleri performansdan dolayı teşekkür ediyorum.organize olmamızda yön gösteren oldukları bize teknik ve taktiksel açıdan yön gösterici oldukları için Sekmoka(akif) ve Mangas (çağdaş abimiz) e de ayrıca teşekkür ediyorum.

@abdullahavlac_TR Adını bile daha yeni gördüm hmmmm pek inandırıcı bulmadım açıkçası ...

@oyuncakolduk#TR nickini ilk kez görüyorum ve fikrinin çok boş olduğunu düşünüyorum bu da nickini neden ilk kez gördüğümü açıklıyor sanki.

@Ertugrulgazi#TR(4) meyve veren ağacı x3'te çok iyi gördük :)

Kazandığınız server için hepinizi tebrik ederim Zlf ailesi :thumbup:

Proud Member of UNTOLD

• BOŞ YAPMA TOSUNUM HADİ İŞ ARA PRİM YAPABİLECEĞİN EN SON KİŞİ BENİM . BEN SANKİ SENİ DAHA ÖNCE GÖRDÜM DE SEN BENİ GÖRMEMİŞSİN :) GÜYA BİŞEY DEDİN KIT AKLINLA .

Düş Peşindeysen ;
    Düş Peşine .

• BOŞ YAPMA TOSUNUM HADİ İŞ ARA PRİM YAPABİLECEĞİN EN SON KİŞİ BENİM . BEN SANKİ SENİ DAHA ÖNCE GÖRDÜM DE SEN BENİ GÖRMEMİŞSİN :) GÜYA BİŞEY DEDİN KIT AKLINLA

Üslubunu pek beğenemedim Ya söylediklerime içerledin de böyle yazdın üzdüysem ozür dilerim. Ya da genel tavrın böyle ki bu da ilk mesajımı kanıtlıyo

Neyse fazla uzatmicam bb. Tekrardan tebrikler

Proud Member of UNTOLD

• Sizlerin oylarıyla TR3 oyun dünyasının en iyi oyuncusu LiveHero seçildi.

Ayrıca yarışmaya katılan oyuncular arasından rastgele seçilen 3 oyuncu da şu şekilde oldu:

katamaran#TR
    SekMoka
    SEMİH ÜZEN_TR

Oyuncularımızın altın ödülleri için özel mesaj yoluyla bana ulaşmalarını rica ediyorum.

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR