"Dokončit nyní" - nejlepší využití?

 • Dobrý den,
  jak nejlíp využiju tento předmět?
  mám je využívat průběžně na stavby co trvají dlouho a nebo je lepší je "šetřit" na nějakou situaci nebo fázi hry?
  Chtěl by sem je napálit teď na sklady a doly lvl 10+, ale raději se zeptám jestli to bude lepší teď vydržet a počkat na později na nějaké místo, kde to využiji lépe.
  Díky

 • Zdravím,


  Záleží na tvém uvážení. Některé budovy (například paláč/rezidence nebo pokladnice) nelze uspíšit. Je lepší je využívat při déle trvajících konstrukcích, avšak je to jen na tobě, kdy je využiješ. Navíc můžeš k dokončení využít zlaťáky, které lze získat také ve hře a nebo je zakoupit ;-)


  Tkey za tým TK

 • Nejvíc času trvá vylepšení katapultů, tak to můžeš šetřit na to, ale bohužel u jiných věcí nelze zvolit, zda chceš použít kartu nebo zlatky. Takže jsou momenty, kdy chceš rychle dokončit třeba hradby a ty prostě MUSÍŠ použít karty, které si šetříš na něco jiného.


  Je nutné podotknout, že budovám, kterým chybí do dokončení méně jak 5 minut, tak nestojí urychlení vůbec nic. Budovám, kterým chybí méně jak dvě hodiny, tak stojí urychlení jednu zlatku a všemu ostatnímu nad dvě hodiny, tak tam si hra účtuje dvě zlatky za urychlení.


  Proto logicky bys to chtěl využít na věci, které mají dvě hodiny a víc. Ale jak říkám... jsou určité momenty, kdy prostě nemůžeš šetřit a urychluješ věc, která má do dokončení 40 minut.

  So long as violence lurks in your heart...
  I... will... return...