Fórum játék - 2018.05.27.

• Kedves Játékosok,

Eheti fórum játékunk az aranyról és a barátságról fog szólni.
    Mindannyian tudjuk, hogy bizony meg tudja könnyíteni a játékunkat, ha van némi aranyunk. Azt is tudjuk, milyen jó érzés másoknak örömet szerezni.
    De mennyire fontos az arany? És mennyire fontos a barátság?

Ha részt vesztek a játékunkban, akkor örömet szerezhettek valakinek, plusz egy meglepetés is vár rátok!

A feladat, hogy válaszoljatok a következő kérdésekre:

Melyik játékos társatoknak adnátok aranyat, és miért?

Mi az a legfontosabb dolog, amiért szükséged van aranyra a játékban, és miért?

Kíváncsian várjuk, mennyire vagytok önzetlenek :)

Sorsolás és nyeremények:

A válaszadók között kisorsolunk hármat, és az általuk javasolt játékosok kapni fognak 3x50 aranyat. Plusz egy meglepetés várja a kisorsolt hozzászólások íróját :)

A játék vége: 2018.06.03.

Eredményhirdetés: 2018.06.04.

A Travian Kingdoms csapata

Gyevocska
    Travian: Kingdoms CM

• Én Lencse játékosnak adnék aranyat, mert neki ez az első játéka, szeretném megkönnyíteni a dolgát, és mert ő a húgom :)
    A legfontosabb dolog számomra az, hogy aktiváljam a nyersanyag-, búzabónuszt, valamint a Travian +t. Onnantól a megmaradt aranyból minden olyan dolgot vennék, ami megkönnyítheti számomra a játékot!

• Én Lencse játékosnak adnék aranyat, mert ez az 1. játéka, azért, hogy sikeres legyen, és mert ő a húgom :)
    Aranyat a bónuszok megvevésére használnám, hogy megkönnyítsem saját játékomat!

Emellett mindenkinek, aki ide írt, további jó játékot kívánok!

bocs, az előbb azt hittem, hogy nem küldte el :(

Valamint top1 védő játékosnak is adnék aranyat, mert előző szerveremen ő volt az alkirályom és azóta jó barátok lettünk! ...

• Én Lupin játékosnak adnám az aranyamat, mivel ő, tényleg egy kedves ember, és egyben a bátyám. Egyébként jó játékos és szerintem megérdemli! Sajnos nem egy klánban játszunk, ennek ellenére mégis rá szavaznék. Az arany segítségével az elérhető plusz szolgáltatásokat próbálnám ki, elsősorban a nyersanyag termelésemen szeretnék javítani.

• Én Aurora -nak adnám az aranyat, mivel nekem nagyon tetszik ahogy igyekszik elsajátítani a játékot, hogy nem adja fel a nehézségek miatt, és örömmel fogadja a tanácsokat, még ha néha kissé körülményesen is fogalmazok , remélem ha végül kap aranyat akkor azt is okosan fekteti be és további örömet szerez neki a játékban :)
    ja meg kell indokolni nekem mire kell az arany... hát a travian pluszra mindenképp a végén, a kereskedelmi útvonalak nagyin kellenek, de mivel jelenleg ott még nem tartunk így az njk-k számára kell leginkább hogy minnél jobb nyersanyag felhasználással tudjak éptíeni

• Mint egy jó király és mindenkire gondolva. Én konkrétan az egész Betyár királyságnak adnék :)
    de mivel játékos kell megnevezni így Babyface , hogy tudja nyomni a sereget mint az atom :D npc

nekem, gyorsabb építésért szükséges és ez a legfontosabb, és a katona gyártás gyártás

• apa72-nek adnék aranyat. :) Jó játékos, segít, ha kérik és ha teheti. :)
    Nem tudom, hogy szokott-e vásárolni aranyat, de nála biztosan jó helyen lenne. :)

Én nem szoktam aranyat venni - elég ritka eset csak -, így ha kapnék bármilyen okból, az nekem mindenképpen ajándék. :) Jó lenne egy kis turbósítás a nyersanyagtermelésnél, mert a nyersanyag sosem elég. :P

• Nem, mert csak egy valakit javasolhat mindenki :) Vagyis írni lehet, de csak az első fog számítani :))

Akkor ha lehet írni, akkor én a 6111 királyság minden tagjának adnék, hogy kibírják szerver végéig és felnőjenek ahhoz a feladathoz , hogy 3 esélyessé tegyék a szervert :)

• Sziasztok,

Sajnos nem volt túl sok adakozó szellemű játékos :( , de sorsoltunk! Az öt induló játékosból a következő három nyert:

Prod
    Lencse
    Szedres

Az általatok javasolt játékosok kaptak fejenként 50-50 aranyat.
    De, hogy ti se maradjatok jutalom nélkül, így ti is megkapjátok ugyanazt a nyereményt!

Mivel csak a javasolt játékosok neveit tudom, így egyelőre csak nekik írtam jóvá a nyereményt, ezért kérlek benneteket, hogy írjátok meg milyen néven játszatok, hogy számotokra is ki tudjam osztani.
    (Lencse is megkapta, csak Prod és Szedres hiányzik)

Köszönöm a részvételt!

Üdv.

Gyevocska
    Travian: Kingdoms CM