Seznam se s pravidly speciální soutěže pro CZ server

• Detaily o soutěži - Římský svět!!

Vážení hráči,

svět CZ2 začíná 24. července a bude doprovázen jedinečnou událostí. Pokud bude většina hráčů v herním světě CZ hrát jako Římané do 7. srpna, bude česká komunita moci počítat s odemknutím všech vizuálních vylepšení pro všechny herní světy.

POZOR!!: Chcete-li odemknout odměny, 6 z 11 domén musí úspěšně dosáhnout cílů soutěže. Pomozte české komunitě ukázat, že my na to máme :-)

Jak se můžete účastnit?

Začněte jako Říman na CZ2 a povzbuzujte své přátele, aby tak učinili také!

Proč tato konkrétní soutěž?

Před pár týdny jsme vám dal možnost (Hlasování o soutěži na herních světech) vybrat si soutěž, kterou jste chtěli ve vaší komunitě! Díky svému hlasování vyhráli Římané!!

Jaká je odměna?

Odměna bude odemčení unikátního achievementu a uvolnění všech vizuálních vylepšení ve všech herních světech! Háček je v tom, že to bude společné úsilí: Jediná komunita nemůže na odměny dosáhnout. 6 z 11 (CZ, IT....) domén musí dosáhnout svého cíle, aby bylo dosaženo úspěchů pro všechny :-)

Dokáže česká komunita úspěšně splnit svou roli? Těšíte se na odblokování všech vizuálních vylepšení? Rád si přečtu vaše očekávání tady dole v komentářích ;-)

Tkey za tým Travian Kingdoms

• Smím vědět, jak přesně bude vypadat a jak se bude jmenovat achievement? Jde mi o to, jestli mám kvůli achievementu lognout všechny "komunitní" servery abych dosáhl všech potencionálních achievementů. (achiev hunter detected)

The seals are broken. The end is here.

Come, and be the first to receive my gift.

• RE1: Finální podobu zatím neznám, ale řekl bych že to bude mít formu jako: "Byl jsem u toho" :D

RE2: Klasika 14:00 ;-) A nezvonil ti náhodou včera telefon a neoznamoval 7 dní? :D

• RE1: Finální podobu zatím neznám, ale řekl bych že to bude mít formu jako: "Byl jsem u toho" :D

RE2: Klasika 14:00 ;-) A nezvonil ti náhodou včera telefon a neoznamoval 7 dní? :D

To je mi jasné, ale jestli bude jeden globální achievement "Team work" nebo bude pro každý svět zvlášť "CZ Týmová práce" "RU работа в команде" atd. To je jedno, stejně to pro jistotu založím všude a budu hrát casuálně CZtko. :)

The seals are broken. The end is here.

Come, and be the first to receive my gift.

• Podle mě to bude globálka, která se ti bude překládat podle toho, na jakém světu budeš hrát :-) Tím pádem na CZ serveru to bude "Týmová práce" a na COM "Team work"....ale ruku do ohně za to nedám :D