Seznam se s pravidly speciální soutěže pro CZ server

• Detaily o soutěži - Římský svět!!

Vážení hráči,

svět CZ2 začíná 24. července a bude doprovázen jedinečnou událostí. Pokud bude většina hráčů v herním světě CZ hrát jako Římané do 7. srpna, bude česká komunita moci počítat s odemknutím všech vizuálních vylepšení pro všechny herní světy.

POZOR!!: Chcete-li odemknout odměny, 6 z 11 domén musí úspěšně dosáhnout cílů soutěže. Pomozte české komunitě ukázat, že my na to máme :-)

Jak se můžete účastnit?

Začněte jako Říman na CZ2 a povzbuzujte své přátele, aby tak učinili také!

Proč tato konkrétní soutěž?

Před pár týdny jsme vám dal možnost (Hlasování o soutěži na herních světech) vybrat si soutěž, kterou jste chtěli ve vaší komunitě! Díky svému hlasování vyhráli Římané!!

Jaká je odměna?

Odměna bude odemčení unikátního achievementu a uvolnění všech vizuálních vylepšení ve všech herních světech! Háček je v tom, že to bude společné úsilí: Jediná komunita nemůže na odměny dosáhnout. 6 z 11 (CZ, IT....) domén musí dosáhnout svého cíle, aby bylo dosaženo úspěchů pro všechny :-)

Dokáže česká komunita úspěšně splnit svou roli? Těšíte se na odblokování všech vizuálních vylepšení? Rád si přečtu vaše očekávání tady dole v komentářích ;-)

Tkey za tým Travian Kingdoms

• Smím vědět, jak přesně bude vypadat a jak se bude jmenovat achievement? Jde mi o to, jestli mám kvůli achievementu lognout všechny "komunitní" servery abych dosáhl všech potencionálních achievementů. (achiev hunter detected)

So long as violence lurks in your heart...
    I... will... return...

• RE1: Finální podobu zatím neznám, ale řekl bych že to bude mít formu jako: "Byl jsem u toho" :D

RE2: Klasika 14:00 ;-) A nezvonil ti náhodou včera telefon a neoznamoval 7 dní? :D

• RE1: Finální podobu zatím neznám, ale řekl bych že to bude mít formu jako: "Byl jsem u toho" :D

RE2: Klasika 14:00 ;-) A nezvonil ti náhodou včera telefon a neoznamoval 7 dní? :D

To je mi jasné, ale jestli bude jeden globální achievement "Team work" nebo bude pro každý svět zvlášť "CZ Týmová práce" "RU работа в команде" atd. To je jedno, stejně to pro jistotu založím všude a budu hrát casuálně CZtko. :)

So long as violence lurks in your heart...
    I... will... return...

• Podle mě to bude globálka, která se ti bude překládat podle toho, na jakém světu budeš hrát :-) Tím pádem na CZ serveru to bude "Týmová práce" a na COM "Team work"....ale ruku do ohně za to nedám :D