Általános felhasználó feltételek megerősítése

• Általános felhasználói feltételek megerősítése

Kedves Játékosok,

Augusztus 22-én, szerdán, megkérünk benneteket, hogy fogadjátok el az új Általános felhasználói feltételeket. Ettől a naptól kezdve bejelentkezéskor megjelenik egy felugró ablak, és csak akkor tudod folytatni a Travian Kingdoms játékot, ha elfogadod azt.

Azok a játékosok, akik 2018 május után regisztráltak, már elfogadták az új felhasználói fetételeket.

A Travian Kingdoms applikáción keresztül is elfogadható, és folytatható a játék.

Helyettes és Dual accountok esetében továbbítani kell az üzenetet a tulajdonosnak, mert csak ő fogadhatja el az Általános felhasználói feltételeket!

A legfontosabb változások ezek:

• Az uniós GDPR szabályt követtük, és átdolgoztuk a feltételeket, hogy könnyebben érthető legyen
    • Részletesebben elmagyarázzuk, hogy felhasználóként hogyan tehettek panaszt
    • A korábbi szöveg nagy része változatlan maradt

A folyamat leegyszerűsítése végett augusztus 22-től 24 órára kikapcsoljuk az éhenhalást minden aktív játékvilágban. Támadások ugyanúgy érkezhetnek majd.

Elnézést az esetleges kellemetlenségekért, és köszönjük a türelmeteket!

Jó szórakozást!

A Travian Kingdoms csapata

Gyevocska
    Travian: Kingdoms CM

• Sziasztok,

Ne feledjétek, hogy közeleg az időpont. A nyaralások miatt feltétlen értesítsétek azt, akit esetleg helyettesítetek, hogy majd el kell fogadnia a feltételeket, különben nem tudja folytatni a játékot!

A Travian Kingdoms csapata

Gyevocska

• "A folyamat leegyszerűsítése végett augusztus 22-től 24-ig kikapcsoljuk az éhenhalást minden aktív játékvilágban. Támadások ugyanúgy érkezhetnek majd."

Tisztelt Gyevocska!

A játékvilágban viszont azt írja hogy éjféltől tűzszünet kezdődik, ami alatt viszont nem lehet támadni, akkor most melyik lesz az ami megtörténik? Lehet támadni vagy nem? :)

Dino

• Gyorsan megnéztem, mert nem én állítottam be, hanem központilag. Valószínűleg csak azért mutatja a tűzszünetet, mert a beállítást egyben lehet elvégezni, de külön ki van jelölve, hogy csak éhenhalás. Szóval ez alapján csak az éhenhalás lesz kikapcsolva :)

Gyevocska