Místokrál - opuštění království

• Ahoj,
    jsem místokrál a nejde mě opustit království. V Ambasádě možnost k opuštění království není. Je nějaká možnost jak to udělat?

Děkuji za odpověď.
    jimal

• Nevím to na 100%, ale pokud bys vyhodil všechny lidi z království a zůstal jen král a místokrál, tak by to teoricky jít mělo (nebo aspoň jsem viděl x spojených království, co se nějakým způsobem rozpadlo). Jinak samozřejmě království opustit nemůžeš, byl jsi varován při spojení, že to tak bude.

Time is a Flat Circle

Everything we have ever done or will do, we are going to do over and over and over again.

• Je to tak, před spojením království jsou králové varování, že jde o "nerozlučný" spolek :-) Respektive místo "padlého" krále nahradit nelze vůbec, avšak pokud by si asi zůstal v království sám, pak by to teoreticky mohlo jít, ale sám jsem to nezkoušel :-)

• Čaute lidičky je mi někdo schopný poradit... Byl jsem král , deaktivoval jsem pokladnici.. Ale království stále je a nevím jak ho zrušit..

• Čaute lidičky je mi někdo schopný poradit... Byl jsem král , deaktivoval jsem pokladnici.. Ale království stále je a nevím jak ho zrušit..

Pokud si měl nějakého vévodu a abdikoval si, pak úloha krále přešla na něj ;-) Pokud si však neabdikoval, tak můžeš zrušit právě abdikací - mimochodem není možné abdikovat v době začátečnické ochrany ;-)

Spoustu dalších informací najdeš třeba zde i když v AJ :-)

How to abdicate as a king?

• Je to tak, před spojením království jsou králové varování, že jde o "nerozlučný" spolek :-) Respektive místo "padlého" krále nahradit nelze vůbec, avšak pokud by si asi zůstal v království sám, pak by to teoreticky mohlo jít, ale sám jsem to nezkoušel :-)

Nejde to. Po sloučení království místokrál zůstane trčet ve svém království úplně sám i když všichni království opustí. Jediná šance je smazat účet.